× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

آغاز راه‌اندازی بانک اطلاعاتی برای زنان کارآفرین قزوین

آغاز راه‌اندازی بانک اطلاعاتی برای زنان کارآفرین قزوین

معصومه مرادیان مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری در خصوص تهیه بانک اطلاعاتی بانوان کارآفرین مطرح کرد: اطلاعات بانوان کارآفرین استان تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت سال جاری جمع‌آوری خواهد شد.
مرادیان افزود: این اطلاعات توسط کمیته کارآفرینی بانوان استان جمع آوری می‌شود، تا اقدامات لازم به همت دولت و مشارکت نهادهای مدنی و بانوان کارآفرین جهت عبور از بسیاری از چالش‌های موجود برای کارآفرینان صورت گیرد.
وی در پایان تصریح کرد: لازم به ذکر است بانک اطلاعاتی جمع آوری شده ملاک هرگونه تصمیم گیری در حوزه بانوان کارآفرین خواهد بود و اداره کل بانوان استانداری قزوین نیز جهت برگزاری نمایشگاه‌ها و سایر اقدامات در راستای اشتغال و کارآفرینی صرفا به همین افراد خدمات ارائه می کند.
گفتنی است، سئوالات کارآفرینان استان در این خصوص از طریق شماره تماس ۳۳۲۳۸۸۰۲، داخلی ۲۸استانداری پاسخ داده می شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: jamaran.ir

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com