0  |  0

اولین همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران برگزار می‌شود

اولین همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران برگزار می‌شود

اولین همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران 19 اردیبهشت 97 در سالن همایش وزارت نیرو برگزار می‌شود.
همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران با هدف ارائه تصویری روشن از چشم‌انداز اقتصادی کشور در سال ۱۳۹۷، شناسایی فرصت‌های موجود در دو حوزه «تامین مالی» و «سرمایه‌گذاری»، ارائه راهکارهای عملیاتی برای سازمان‌ها (به تفکیک شرکت‌های کوچک، متوسط و بزرگ) و بررسی استراتژی‌های هوشمندانه سرمایه‌گذاری درسال ۹۷، براساس سناریوهای مختلف «برجام» برگزار می‌شود.
برهمین اساس درهمایش ملی «تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران»، استادان برجسته علمی و اجرایی از جمله دکتر حسین عبده تبریزی، عضو شورای عالی بورس و اوراق بهادار، دکتر طهماسب مظاهری رئیس کل اسبق بانک مرکزی، دکتر سعید اسلامی بیدگلی دبیر کل کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران، دکتر علی سنگینیان رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران و تحلیل‌گران ارشد بازارهای طلا و ارز، مسکن و مستغلات و سهام حضور دارند.
شایان ذکر است تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای تحقق اهداف سازمان‌ها و رسیدن به چشم‌اندازهای اقتصادی کسب‌وکارها، همواره یکی از دغدغه‌های جدی مدیران بوده و کمبود منابع و نقدینگی و بی‌ثباتی در بازار ارز و سایر بازارهای پولی و مالی، سازمان‌ها را با مسائل جدی‌تر و پیچیده‌تری مواجه کرده است. به‌ویژه ممکن است به دلیل تجربه‌ای مشابه نوسانات اخیر نرخ ارز، گاه شرکت‌ها به دلیل نگرانی از متاثرشدن از شرایط و یا ورود به دوران ضرردهی، بصورت شتاب‌زده تمرکز خود را از فعالیت اصلی شرکت خارج کرده و با اخذ تصمیمات اشتباه اعم از تهیه مقادیر بالای مواد اولیه یا سرمایه‌گذاری در مسیری اشتباه، بیش از پیش کسب‌وکار خود را با تهدید مواجه کنند.
یادآور می شود مدیران عامل، کارآفرینان و صاحبان کسب و کار، مدیران ارشد شرکت‌های غیرمالی، مدیران مالی شرکت‌های غیرمالی، مدیران پروژه‌های بزرگ و تجار و بازرگانان مخاطبان اصلی این همایش به‌شمار می‌روند.
در ضمن همایش ملی تامین مالی و سرمایه‌گذاری برای مدیران، با همکاری «کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران» و «موسسه توسعه مدیریت و فن معنا» در تاریخ نوزدهم اردیبهشت ماه در سالن همایش وزارت نیرو برگزار می شود.
علاقه‌مندان به شرکت در این همایش می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش (88935486) تماس گرفته و یا به آدرس الکترونیکی imtd.ir مراجعه نمایند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com