× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

راه اندازی مرکز نوآوری هوافضا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

راه اندازی مرکز نوآوری هوافضا در دانشگاه صنعتی امیرکبیر

مهدی سبزه پرور عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر در اختتامیه دهمین دوره مسابقات ملی هوافضا گفت: این مسابقات تلفیقی از تئوری و عمل است.

وی تاکید کرد: لازمه ایجاد کارگروهی در رقابت های علمی اعتماد به یکدیگر است که به همین واسطه تیم ها به پیروزی می رسند.

سبزه پرور خاطر نشان کرد: به جهت اهمیت موضوع هوافضا بنا داریم در تابستان مرکز فناوری هوافضا را در دانشگاه امیرکبیر راه اندازی کنیم.

به گفته دبیر علمی دهمین دوره مسابقات هوافضای دانشگاه امیرکبیر، هدف از راه اندازی این مرکز ارائه ایده ها و ورود آنها به بازار بدون واسطه است.

وی عنوان کرد: همچنین به این واسطه جوانان در آینده می توانند در اقتصاد کشور سهیم باشند.

سبزه پرور افزود: در این دوره از مسابقات که در ۶ لیگ برگزار شد ۱۶۰ تیم با بیش از ۶۰۰ شرکت کننده حضور داشتند.

ظهور کسب و کارجدید و توسعه دانش با ایجاد مرکز نوآوری هوافضا

صادق تابع جماعت در ادامه اظهار داشت: در این دوره از مسابقات استقبال خوبی برای حضور تیم های دانش آموزی، دانشجویی و تیم های آزاد شد.

رئیس دانشکده هوافضا دانشگاه صنعتی امیرکبیر افزود: هدف اصلی از برگزاری این مسابقات ارتقای سطح علمی و توسعه دانش هوافضاست.

وی با اشاره به راه اندازی مرکز نوآوری هوافضا در دانشگاه گفت: این مرکز منجر به ظهور کسب و کارجدید و توسعه دانش این حوزه در بخشهای عمومی می شود.

تابع جماعت افزود: امیدواریم این تلاشها منجر به ارتقای فناوری در این حوزه شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com