× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

دانشگاه امام جواد (ع) یزد الگوی دانشگاه کارآفرین

دانشگاه امام جواد (ع) یزد الگوی دانشگاه کارآفرین

محمدعلی وحدت در آیین نکوداشت پرفسور حائریان از اساتید برجسته آموزشی اظهار داشت: دانشگاه امام جواد از مجموعه های آموزشی موفق است که در برگزاری چنین آیین هایی هیچ نفع مالی نمی برد.
وی با بیان اینکه در این مجموعه از اساتید و فرهیختگان نام آور و متعهد استفاده می شود ادامه داد: نظر تمامی اساتید در مهارت آموزی و تخصص دانشجویان است.
وحدت با بیان اینکه دانشگاه امام جواد یک دانشگاه کارآفرین است بیان داشت: باشگاه کارآفرینی در این دانشگاه تشکیل شده و دوره هایی طراحی شده که دانشجویان پس از طی دوره های رسمی برای فراگیری مهارت های کسب و کار در این دوره ها نیز شرکت کنند.
رئیس دانشگاه امام جواد با اشاره به اینکه دانشجویان پزشکی در این دوره ها شرکت نمی کنند عنوان کرد: شرایط این رشته موجب شده تا دانشجویان ما در این زمینه کار و تجربه را باهم فرا گیرند و تنها تئوری محور نباشند.
وی با تاکید بر اینکه کارهای خوب و مفیدی در این دانشگاه انجام شده که در وظایف رسمی وزارت علوم نیز نبوده است اضافه کرد: تلاش ما بر این است تا علاوه بر وظایف آموزشی، رسالت های اجتماعی را نیز داشته باشیم که تجلیل از اساتید نمونه نیز در این راستا انجام می شود.
وحدت با بیان اینکه تکریم و احترام و توجه به علم را باید الگوسازی کنیم تصریح کرد: امسال برای هشتمین سال متوالی چنین رویدادی را داریم که از بازنشستگان در حوزه علم و آموزش در آیین نکوداشت تجلیل خواهد شد.
وی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه اساتید ما علاوه بر اینکه در حوزه علم و دانش دارای مهارت و تخصص نیز هستند افزود: از ویژگی های برجسته اساتید، اخلاق محوری و تجارب ارزنده و اندیشمندی است که موجب تربیت نسل متخصص خواهد شد.
به گزارش مهر، در این آیین از پرفسور احمد حایریان تجلیل به عمل آمد و تنی چند از همراهان استاد به بیان خاطرات و ویژگی های وی پرداختند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com