× اگر علاقه‌مند به تولید محتوا هستید به مدیراینفو بپیوندید.
0  |  0

فعالیت 300 واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان

فعالیت 300 واحد فناور در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان

مدیر مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان از فعالیت 300 واحد فناور در مرکز رشد این واحد دانشگاهی و اشتغال زایی برای 250 نفر خبر داد.
علی انصاری مدیر مرکز رشد واحدهای کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) گفت: دانشگاه‌ها با توجه به ظرفیت‌هایی که به عنوان نهاد تولید و توزیع کننده دانش دارند، نقش اساسی در نوآوری صنعتی، توسعه فناوری، اشتغال زایی و رفاه‌ ایفا می‌کنند.
وی درباره مزایای تعامل و ارتباط مؤثر دانشگاه با صنعت گفت: تعامل و کنش متقابل دانشگاه با بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌های بیرونی، چنانچه سازمان یافته و با سازوکارهای اثربخش همراه باشد، اشتغال زایی و بهره‌وری بیشتر از منابع انسانی و غیرانسانی و رفاه را به دنبال خواهد داشت.
مدیر مرکز رشد واحدهای کارآفرینی واحد اصفهان(خوراسگان) گفت: این واحد دانشگاهی با شعار تربیت دانشجوی استخدام کننده به جای استخدام شونده و در راستای ایجاد دانشگاه کارآفرین، در سال 1384 به عنوان نخستین واحد دانشگاه آزاد اسلامی اقدام به راه اندازی مرکز رشد فناوری کرد تا در تبدیل ایده های نو و فناورانه دانشجویان، فارغ التحصیلان و استادان و همچنین ایجاد شرکتهای فناور، دانش بنیان و توسعه اشتغال زایی کشور، گام موثری برداشته باشد.
انصاری تصریح کرد: در سال 1388 دومین مرکز رشد واحد اصفهان(خوراسگان) تحت عنوان مرکز رشد فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی مجوز فعالیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گرفت. در این سالها مجموعاً حدود 300 هسته و واحد فناور در مراکز رشد واحد اصفهان پذیرش و مورد حمایت مادی و معنوی قرار گرفته اند.
وی ادامه داد: در حال حاضر بیش از 50 هسته، واحد فناور و شرکت دانش بنیان در مراکز رشد واحد اصفهان (خوراسگان) مستقر بوده و از این تعداد 30 مرکز تبدیل به شرکت های فناور و دانش بنیان شده اند که برای بیش از 250 نفر اشتغال ایجاد شده است.
مدیر مرکز رشد واحدهای کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: بیش از 110 اختراع داخلی از محصولات تولیدشده توسط هسته ها و شرکت های فناور و دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان(خوراسگان) در اداره کل مالکیت های فکری کشور به ثبت رسیده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دانشگاه آزاد اسلامی
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com