0  |  0

سرمایه‌گذاری خطرپذیر در صنعت هوایی انجام می‌شود

سرمایه‌گذاری خطرپذیر در صنعت هوایی انجام می‌شود

منوچهر منطقی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری خطرپذیر جزء لاینفک چرخه‌ تجاریسازی است، بیان کرد: شرکت‌های دانش بنیان هوایی نسبت به سایر شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های سنتی، به خصوص در مرحله‌ شکل‌گیری، مخاطرات بیشتری دارند، از این رو تأمین منابع مالی مورد نیاز با قبول خطرهای پیش‌رو، امری بسیار کلیدی است.
به گفته منطقی، بیشتر مواقع تقبل این خطر توسط خود شرکت امکان‌پذیر نیست و همین موضوع اهمیت سرمایه‌گذاران مخاطره‌پذیر را مشخص‌تر می‌سازد که این سرمایه‌گذاران بطور دقیق و اصولی به مدیریت این خطرها در شرکت‌های دانش‌بنیان می پردازند.
وی معتقد است که مبحث سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر جزء لاینفک چرخه‌ تجاری سازی است و باید مورد توجه بیشتر قرار گیرد.
دبیر ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی ادامه داد: ستاد به دنبال ایجاد فرآیند سرمایه‌گذاری مخاطره‌پذیر به عنوان یک روش نوین تأمین مالی از طریق دریافت سهام و کمک‌های مدیریتی در شرکت‌های جوان، کوچک، به سرعت در حال رشد و دارای آتیه اقتصادی است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com