0  |  0

خانواده‌ها کودکان‌شان را کارآفرین تربیت کنند

خانواده‌ها کودکان‌شان را کارآفرین تربیت کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: خانواده‌ها کودکانشان را کارآفرین تربیت کنند.
علی آشتاب اظهار کرد: خانواده‌های کم درآمد نیاز به دسترسی درآمد سریع دارند پس باید مشاغلی برای آنها تعریف شود که دارای این خصوصیت باشند.
وی ادامه داد: برای همین باید در قالب مشاغل خرد و خوداشتغالی برای آنها شغل ایجاد کرد.
آشتاب یکی از گرفتاری‌های اصلی جامعه را نداشتن مهارت عنوان کرد و گفت: ممکن است بازار پذیرای رشته فرد فارغ‌التحصیل نبوده و فرصتی برای آن وجود نداشته باشد برای همین لازم است در کنار تحصیلات دانشگاهی و آکادمیک دنبال کسب مهارت نیز باشند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان بیان کرد: فرد در کنار رشته خود می‌تواند تخصصی را فرا بگیرد و باید در افراد تغییر نگرش ایجاد شود.
وی با بیان اینکه نگرش‌ها از پشت میز نشینی باید تغییر کند، ادامه داد: باید جامعه به سمت کارآفرینی حرکت کند و دولت موظف است مشوق‌های لازم را در راستای تسهیل شرایط فراهم کند تا منجر به بهبود فضای کسب و کار شود.
آشتاب تصریح کرد: خانواده‌ها نیز می‌بایست از همان دوران کودکی فرزند خود را به سمت مسیر کارآفرینی هدایت کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com