0  |  2

پذیرش واحدهای فناور دریایی در مراکز رشد کشور

پذیرش واحدهای فناور دریایی در مراکز رشد کشور

در راستای حمایت از ایده‌های فناورانه دریایی مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان، ۱۲ واحد فناور را به منظور ایجاد کسب‌وکار و رونق اقتصادی در حوزه دریا، می‌پذیرد.
در راستای حمایت از ایده‌های فناورانه و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی دوازده واحد فن آور دریایی در مرکز رشد پارک فناوری استان هرمزگان پذیرش می‌شوند، این واحدها در حوزه‌های مکانیک، فناوری دریایی، فناوری اطلاعات، تبلیغات و پلیمر هستند که پس از داوری در شورای فناوری به تصویب نهایی رسید.
پویان ادیبی مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان تصریح کرد: سیاست کلی پارک علم و فناوری حمایت از ایده‌های فناورانه و ایجاد کسب‌وکار است و در این زمینه تلاش کرده‌ایم تا از ایده‌های نو که منجر به تولید محصول فناورانه می‌شود حمایت کنیم.
ادیبی اظهار کرد: با حمایت از ایده‌های فناورانه و کمک به تجاری‌سازی آن بازار این محصولات رونق می‌گیرد که این امر سبب ایجاد اشتغال پایدار می‌شود.
مدیر مرکز رشد واحد‌های فناور پارک علم و فناوری هرمزگان خاطرنشان کرد: همچنین از خروج یازده واحد فناور از مرکز رشد با تصویب شورای فن‌آوری مرکز رشد پارک علم و فناوری خبر داد.
ادیبی خاطرنشان کرد: سه میلیارد و 680میلیون ریال تسهیلات در اختیار 17 واحد فناور قرار می‌گیرد.
در خصوص تحقیقات کاربردی این دانشکده باید به پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی چند سال اخیر گروه زیست‌شناسی دریا در زمینه زیست فن‏آوری دریا اشاره کرد، که شناسایی و استحصال محصولات زیست فن‌آورانه از جانوران و گیاهان دریایی مانند مواد دارویی و آرایشی، آنزیم‌ها، مکمل‌های تغذیه‌ای و درمانی و ترکیبات دارای خاصیت آنتی‏اکسیدانی، ضدفولینگ‏های زیستی، پاک‌سازی زیستی (Bioremediation) با استفاده از جلبک‏های دریایی و میکرو ارگانیسم‏ها از جمله دستاوردها و تحقیقات کاربردی این دانشکده می‏باشد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com