0  |  0

اولین فروم بین‌المللی آینده‌ صنعت خودرو، نوآوری‌ها و فناوری‌های نوظهور برگزار می‌شود

اولین فروم بین‌المللی آینده‌ صنعت خودرو، نوآوری‌ها و فناوری‌های نوظهور برگزار می‌شود

معاونت سیاستگذاری و ارزیابی راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان دبیرخانه این برنامه ملی، نخستین فروم بین‌المللی آینده صنعت خودرو را با محور "پیشران ها و روندهای آینده؛ اثرات آن بر شبکه بازیگران صنعت خودرو" و با حضور ذی‌نفعان فعال در نهادهای سیاستگذار، فعالین صنعت خودرو، مدعوین دانشگاهی و همچنین سایر بازیگران اصلی این صنعت در 29 خردادماه سال جاری و در هتل پارسیان اوین برگزار می کند.
دبیرخانه برنامه ملی آینده نگاری علم و فناوری در حوزه خودرو دوفروم بین المللی در این حوزه برگزار خواهد کرد که فروم اول با همکاری مشارکت کنندگانی از کشور ایتالیا (شرکت سگولا) در تاریخ29 خردادماه سال جاری و فروم دوم با همکاری مشارکت کنندگانی از کشور اتریش در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد.
از مهمترین اهداف این فروم بین المللی می توان به « ایجاد چشم انداز مشترک برای تمام بازیگران این عرصه»، «تلاش برای خلق مدل ذهنی مشترک و تاثیرگذاری بر ذینفعان این صنعت»، «شناسایی گذارهای فنی و الزامات آن و مدیریتاین گذار»و «بررسی تجربیات بین المللی در توسعه اکوسیستم جدید کسب و کار در حوزه خودرو »اشاره کرد.
در نخستین فروم بین‌المللی آینده صنعت خودرو، موضوعاتی چون «معرفی برنامه ملی آیدنه نگاری علم و فناوری در حوزه خودرو»، «لزوم توجه به نگاه آینده نگر در صنعت خودرو»، «آینده صنعت خودرو و اثرات آن بر کسب و کارهای مرتبط»و «چیدمان بازیگران صنعت خودرو برای آینده» توسط سخنرانان مطرح و در پایان این فروم، میزگردی با عنوان «صنعت خودرو در مسیر آینده» با حضور نمایندگانی از صنعت خودرو، نهادهای سیاستگذار، فعالین دانشگاهی و مشاورین بین المللی برگزار خواهد شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com