0  |  0

امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده جغرافیا

امضای تفاهم‌نامه همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و دانشکده جغرافیا

تفاهم‌نامه همکاری بین پارک و دانشکده جغرافیا، با حضور دکتر ابراهیم مقیمی، رئیس دانشکده جغرافیا و همچنین دکتر عباس زارعی هنزکی، رئیس پارک علم و فناوری، ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ به امضا رسید.
این تفاهم‌نامه در راستای اهداف سومین برنامه راهبردی دانشگاه تهران و به منظور تولید ثروت از دانش ملی علوم جغرافیا، تحول دانشکده جغرافیا به دانشکده کارآفرین، کسب استقلال مالی دانشکده و همسو شدن با اقتصاد مقاومتی منعقد شده است.
همکاری و مشارکت در راه‌اندازی شعبه تخصصی مرکز رشد در دانشکده، همکاری و مشارکت در اجرای پروژه‌های پژوهشی- فناوری داخلی و بین‌المللی، همکاری در برگزاری رویدادهای کارآفرینی و نوآوری، امکان استفاده از خدمات مشاوره‌ای اعضای هیات علمی در زمینه‌های علوم جغرافیایی و همکاری مشترک در استفاده از انرژی‌های نو و سازگار با محیط زیست از اهم موضوعات این تفاهم نامه است.
مدت اعتبار این تفاهم‌نامه از تاریخ امضاء به مدت سه سال خواهد بود که به توافق هریک از طرفین قابل تمدید است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: دانشگاه تهران
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com