0  |  0

یکهزار و 50 میلیارد ریال برای مشاغل خانگی درهرمزگان اختصاص یافت

یکهزار و 50 میلیارد ریال برای مشاغل خانگی درهرمزگان اختصاص یافت

به گزارش ایرنا، عباس شیرخانلو در نشست کارگروه تخصصی اشتغال استان افزود: این رقم 570 میلیارد ریال نسبت به سال گذشته بیشتر است. وی بیان داشت: تاکنون بیش از چهار میلیارد و 200 میلیون ریال از این بودجه به متقاضیان پرداخت شده است که در صورت تاخیر در ارائه طرح ها ، اعتبار به صورت شناور به سایر استان ها اختصاص می یابد.
رئیس کارگروه تخصصی اشتغال هرمزگان اظهارکرد: اعتبار سنجی طرح های مشاغل خانگی و کارآفرینی تا پیش از مرحله پرداخت تسهیلات باید انجام شود.
شیرخانلو از سازمان ها و دستگاه های اجرایی خواست ، طرح های تولیدی و کارآفرینی متقاضیان را برای دریافت تسهیلات تا پایان مهر به بانک های عامل ارائه کنند. وی بیان داشت: هرمزگان بیش از 900 کیلومتر نوار ساحلی دارد که این مناطق برای ارائه طرح های کارآفرینی مناسب است.
رئیس مرکز فناوری و رشد دانشگاه هرمزگان نیز گفت: با فعالیت مراکز فناوری و رشد باید علم را به فناوری و ثروت تبدیل کنیم. میرزایی افزود: این مراکز با ارائه خدمات مالی ، اعتباری ، مشاوره ای و جذب سرمایه گذار و طرح های نو نقش مهمی در توسعه اقتصادی و اشتغال هرمزگان دارند.
وی بیان داشت: صنایع ، صنف ها ، سازمان ها و کارآفرینان می توانند از ظرفیت های این مراکز در زمینه درآمدزایی و اشتغال بهره مند شوند.
رئیس مرکز فناوری و رشد دانشگاه هرمزگان اظهارکرد: برای تمام شاخه های کارآفرینی و شغل های خانگی در استان تسهیلات اختصاص یافته و دریافت هر 100 میلیون ریال تسهیلات نیازمند ارائه یک ضامن معتبر به بانک ها است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com