0  |  0

رئیس صنعت و تجارت بوشهر: حرکت واحدهای تولیدی به سمت تولید دانش بنیان ضروری است

رئیس صنعت و تجارت بوشهر: حرکت واحدهای تولیدی به سمت تولید دانش بنیان ضروری است

به گزارش ایرنا، سید حسین حسینی محمدی درهمایش آشنایی با فرایندهای تحقیق، توسعه وشرکت های دانش بنیان افزود: دولت به دنبال از بین بردن سد تحریم هاست و در دوره پسا تحریم ظرفیت های جدیدی برای بخش تولید فراهم خواهد شد.
وی اظهارکرد: هم اینک شرایط و ساختار اقتصاد جهانی بر پایه دانش فنی و شناخت بازارحرکت می کند و در شرایط کنونی فقط واحدهایی می توانند پایدار باشند که برمبنای دانش حرکت پیش می روند.
وی ادامه داد: حمایت از واحدهای دانش بنیان با قابلیت رقابت پذیری و حرکت به سمت شبکه ای شدن در دوره پسا تحریم در اولویت این سازمان قرار دارد.
حسینی محمدی بیان کرد: همچنین این سازمان درتدوین برش استانی سند راهبردی صنعت، معدن وتجارت آماده دریافت انتقادها، پیشنهادها و راهکارهای توسعه ای صاحب نظران، استادان، دانشگاهیان ومدیران صنایع است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com