0  |  0

رئیس صنعت و تجارت بوشهر: حرکت واحدهای تولیدی به سمت تولید دانش بنیان ضروری است

رئیس صنعت و تجارت بوشهر: حرکت واحدهای تولیدی به سمت تولید دانش بنیان ضروری است

به گزارش ایرنا، سید حسین حسینی محمدی درهمایش آشنایی با فرایندهای تحقیق، توسعه وشرکت های دانش بنیان افزود: دولت به دنبال از بین بردن سد تحریم هاست و در دوره پسا تحریم ظرفیت های جدیدی برای بخش تولید فراهم خواهد شد.
وی اظهارکرد: هم اینک شرایط و ساختار اقتصاد جهانی بر پایه دانش فنی و شناخت بازارحرکت می کند و در شرایط کنونی فقط واحدهایی می توانند پایدار باشند که برمبنای دانش حرکت پیش می روند.
وی ادامه داد: حمایت از واحدهای دانش بنیان با قابلیت رقابت پذیری و حرکت به سمت شبکه ای شدن در دوره پسا تحریم در اولویت این سازمان قرار دارد.
حسینی محمدی بیان کرد: همچنین این سازمان درتدوین برش استانی سند راهبردی صنعت، معدن وتجارت آماده دریافت انتقادها، پیشنهادها و راهکارهای توسعه ای صاحب نظران، استادان، دانشگاهیان ومدیران صنایع است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایرنا
مطالب پیشنهادی: