0  |  0

استارت‌آپ گردشگری زیارتی برگزار می‌شود

استارت‌آپ گردشگری زیارتی برگزار می‌شود

نشست کارگروه گردشگری مذهبی نخبگان با هدف زمینه‌سازی برای تعامل با دستگاه‌های درون‌استانی، به همت بنیاد نخبگان استان قم برگزار شد.
در این کارگروه مقرر شد با هدف استفاده از ظرفیت حوزه‌های علمیه و مراکز دانشگاهی در بخش توسعۀ گردشگری معرفتی، استارت‌آپ گردشگری توسط اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری با همکاری جامعه نخبگانی و دستگاه‌های مرتبط و با همکاری آژانش‌های بخش‌خصوصی برگزار شود.
بررسی طرح‌ رفع موانع و مشکلات بانوان در آستان حضرت معصومه(س)، از دیگر بخش‌های این نشست بود.
لازم به ذکر است، عالی‌پور؛ معاون استانداری قم، حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین فلاحی؛ معاون فرهنگی آستان حضرت معصومه(س) و محمدرضایی؛ رییس بنیاد نخبگان استان قم، در این جلسه حضور داشتند.
بنیاد نخبگان استان قم به ‌منظور تحقق ماده 4 آیین‌نامه تأسیس و اداره بنیاد‌های استانی و با هدف تنظیم فرآیندهای تصمیم‌سازی‌های تخصصی در موضوع‌های مورد نیاز استان، به تشکیل کارگروه تخصصی در حوزۀ گردشگری زیارتی اقدام کرده است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com