0  |  0

ثبت نام 334 کارآفرین کردستانی در دهمین جشنواره امتنان

ثبت نام 334 کارآفرین کردستانی در دهمین جشنواره امتنان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه کردستان، احمد رشیدی(25 مهر) در دهمین جشنواره استانی امتنان از کارآفرینان برتر کردستان، اظهار کرد: این جشنواره از ابتکارات وزارت کار، رفاه و تعاون اجتماعی با هدف تشویق کارآفرینان برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره کارآفرینان برتر کشور را به عنوان الگو شناسایی و با هدف نشان دادن اهمیت کارآفرینی معرفی می کند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان عنوان کرد: نهادینه سازی و ارتقای جایگاه و نقش کارآفرینان در برنامه‌ریزی‌های کلان کشوری، رشد اقتصادی، کشف قابلیت‌های کارآفرینان، ارتقای نقش کارآفرینان و افزایش سرانه ملی، ارتقای استاندار و رفاه زندگی، توسعه و ترویج فرهنگ اندیشیدن و بهبود فضای کسب و کار از جمله اهداف برگزاری این جشنواره و معرفی کارآفرینان برتر است.

وی تصریح کرد: ثبت نام از کارآفرینان برتر استان از 30 بهمن ماه در سراسر کشور آغاز شد و تا 24 فروردین ماه سال جاری ادامه داشت.

رشیدی ادامه داد: در این مدت در استان کردستان 334 کارآفرین ثبت نام کردند که هیات هشت نفره داوری متشکل از کارشناسان جهاد کشاورزی، کارشناسان جهاددانشگاهی، کارشناسان صنعت، معدن و تجارت کردستان و همچنین کارشناسان تعاون، کار و رفاه اجتماعی، 11 نفر از این افراد را به عنوان کارآفرین برتر معرفی کردند.

وی خاطرنشان کرد: نوآوری، خلاقیت، سهم کیفیت بازار محصول، آینده‌نگری، بهره‌وری، لوح و نشان‌های دریافتی از جمله معیارهای شناسایی و معرفی کارآفرینان برتر استان بوده است.

رشیدی در پایان با اشاره به کم بودن درآمد سرانه استان نسبت به میانگین کشوری، یادآور شد: باید با تعامل و هم اندیشی در راستای توسعه استان از طریق بهره گیری از توان و سرمایه کارآفرینان تلاش کنیم.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 200 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی: