0  |  0

فراخوان شانزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري و فن بازار

فراخوان شانزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري و فن بازار

به اطلاع مي رساند شانزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري و فن بازار با حضور دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارك هاي علم و فناوري و مراكز رشد و نيز تعدادي از سازمان هاي اجرايي مرتبط به مدت ۴ روز از ۲۳ لغايت ۲۶ آذرماه ۱۳۹۴ در نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود. آقاي دكتر احمدي معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري طي حكمي مسئوليت ستاد شانزدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري و فن بازار را به پارك علم و فناوري گيلان واگذار و آقاي دكتر متقي طلب رئيس پارك علم و فناوري گيلان را به عنوان دبير ستاد نمايشگاه تعيين نمودند.
باعنايت به مراتب بالا در نظر است تا در سال « دولت و ملت، همدلي و همزباني»، توانمندي هاي كليه مراكز دانشگاهي، پژوهشگاه ها، پژوهشكده ها، پارك هاي علم و فناوري، مراكز رشد و مراكز تحقيقاتي در حوزه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري هاي قابل تجاري سازي و تجاري شده به نحو شايسته در نمايشگاه و فن بازار به معرض ديد مخاطبان گذارده شود. در فن بازار امسال برنامه هاي متنوعي از جمله برگزاري كارگاه هاي آموزشي مرتبط و جلسات ميزگرد مشترك متشكل از واحدهاي صنعتي، فناوران، تأمين كنندگان منابع مالي و كارگزاران حوزه فناوري و.. . پيش بيني شده است. پايگاه الكترونيكي فن بازار به نشانيwww.techtrade-msrt.ir فعال و اطلاعات وكاربرگهاي مورد نياز در پايگاه مذكور در دسترس مي باشد.
نظر به محدوديت زماني تا برگزاري هفته پژوهش و فناوري و به منظور تسريع در روند تداركات و هماهنگي لازم، از مراكز دانشگاهي، پژوهشگاه ها، پارك هاي علم و فناوري و مراكز رشد درخواست مي شود ترتيبي اتخاذ فرمايند تا كاربرگ معرفي اوليه دستاوردها و فناوري هاي مورد نظر براي عرضه در نمايشگاه و فن بازار( قابل رويت از پايگاه الكترونيكي فن بازار به نشاني www.techtrade-msrt.ir) حداكثر تا تاريخ ۱۳۹۴/۷/۲۵ تكميل شود. همچنين خواهشمند است تا به اشخاص حقيقي و حقوقي مرتبط براي ارسال اطلاعات دستاوردهاي فناوري در قالب كاربرگ عرضه فناوري و ارسال نيازهاي فناوري در قالب كاربرگ تقاضاي فناوري اطلاع رساني شود.
از كليه ذي نفعان اعم از پژوهشگران، فناوران، مراكز صنعتي، سازمان هاي اجرايي و نيز دانشجويان براي مشاركت و حضور در فن بازار دعوت بعمل مي آيد.
علاقه مندان مي توانند با مراجعه به پايگاه الكترونيكي فن بازار به نشاني www.techtrade-msrt.ir كاربرگ عرضه و تقاضاي فناوري را دريافت نموده و پس از تكميل به پست الكترونيكي به نشاني techtrade@gstp.ir ارسال نمايند.
يادآوري تاريخ هاي مهم:
· ارسال كاربرگ معرفي اوليه دستاوردها: حداكثر تا تاريخ ۹۴/۷/۲۵

· ارسال كاربرگهاي تكميل شده عرضه و تقاضاي فناوري: حداكثر تا تاريخ ۹۴/۸/۱۰

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: وبگاه شانزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com