0  |  0

برگزاري دوره‌هاي آموزشي و مهارتي در دانشگاه كاشان

برگزاري دوره‌هاي آموزشي و مهارتي در دانشگاه كاشان

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه کاشان، داوود حسنعليان گفت: در اين دوره آموزشي و مهارتي حدود 20 درس تخصصي و عمومي به صورت مقدماتي و پيشرفته  ارائه مي‌شود.
وي كارآفريني با استفاده از منابع محلي، سرمايه گذاري در بورس، حسابداري كاربردي، نرم افزارExcel، نرم‌افزار Photoshop، ICDL درجه 1(فشرده)،ICDLدرجه 2 (فشرده)،Wordپيشرفته، نرم افزار زيپريشن، تعميرات نرم‌افزاري تلفن همراه(مقدماتي)، تعميرات سخت‌افزاري تلفن همراه و تبلت(مقدماتي)، دوربين مداربسته، سيم‌كشي و برق ساختمان،Autocad، نرم‌افزارMATLAB، سيستم‌عاملLinux، طراحي وب سايت(HTML,CSS)، طراحي وب سايت(PHP)، درآمدزايي با Codeigniter و شبكه( Network) را از دروس اراه شده در اين دوره ذكر كرد.
مدير مركز كارآفريني دانشگاه كاشان مهلت ثبت نام اين دوره‌ها را تا هفتم آبان ماه جاري دانست و افزود: كلاس‌هاي اين دوره‌هاي آموزشي نهم آبان شروع مي‌شود.حسنعليان با بيان اينكه شركت در اين دوره‌ها براي عموم آزاد است، اظهار کرد: در پايان دوره‌ها، گواهي دوره از طرف مركز كارآفريني دانشگاه اعطاء مي‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی: