0  |  0

برگزاري دوره‌هاي آموزشي و مهارتي در دانشگاه كاشان

برگزاري دوره‌هاي آموزشي و مهارتي در دانشگاه كاشان

به گزارش ایسنا- منطقه اصفهان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه کاشان، داوود حسنعليان گفت: در اين دوره آموزشي و مهارتي حدود 20 درس تخصصي و عمومي به صورت مقدماتي و پيشرفته  ارائه مي‌شود.
وي كارآفريني با استفاده از منابع محلي، سرمايه گذاري در بورس، حسابداري كاربردي، نرم افزارExcel، نرم‌افزار Photoshop، ICDL درجه 1(فشرده)،ICDLدرجه 2 (فشرده)،Wordپيشرفته، نرم افزار زيپريشن، تعميرات نرم‌افزاري تلفن همراه(مقدماتي)، تعميرات سخت‌افزاري تلفن همراه و تبلت(مقدماتي)، دوربين مداربسته، سيم‌كشي و برق ساختمان،Autocad، نرم‌افزارMATLAB، سيستم‌عاملLinux، طراحي وب سايت(HTML,CSS)، طراحي وب سايت(PHP)، درآمدزايي با Codeigniter و شبكه( Network) را از دروس اراه شده در اين دوره ذكر كرد.
مدير مركز كارآفريني دانشگاه كاشان مهلت ثبت نام اين دوره‌ها را تا هفتم آبان ماه جاري دانست و افزود: كلاس‌هاي اين دوره‌هاي آموزشي نهم آبان شروع مي‌شود.حسنعليان با بيان اينكه شركت در اين دوره‌ها براي عموم آزاد است، اظهار کرد: در پايان دوره‌ها، گواهي دوره از طرف مركز كارآفريني دانشگاه اعطاء مي‌شود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com