0  |  1

پرداخت سه ميليارد ريال تسهيلات به مشاغل خانگي در آذربايجان غربي

پرداخت سه ميليارد ريال تسهيلات به مشاغل خانگي در آذربايجان غربي

از ابتدای امسال سه میلیارد ریال تسهیلات برای مشاغل خانگی در آذربایجان غربی پرداخت شد .
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان‌غربی این خبر را اعلام کرد و گفت : این میزان تسهیلات به بانوان دارنده گواهی مهارت شغلی و متقاضی راه‌اندازی کسب و کار خانگی اعطا شده است .
خانم تاجفر اضافه کرد : عقد تفاهم‌نامه با صندوق کارآفرینی امید و سازمان صنعت ، معدن و تجارت ، سازمان فنی و حرفه‌ای و آموزش خوارزمی در جهت آموزش تراش سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی و به‌کارگیری حرفه آموزان و بازاریابی برای محصولات تولیدی از دیگر اقدامات قابل ذکر در این بخش است .

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com