1  |  0

حمایت از کسب‌و‌کارهای نوپای همگرا شتاب می‌گیرد

حمایت از کسب‌و‌کارهای نوپای همگرا شتاب می‌گیرد

نوپاهای فناوری‌های همگرا عنوان فراخوانی است که توسط مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا معاونت علمی منتشر شد.
فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا از اواسط اردیبهشت ماه امسال، توسط مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا معاونت علمی منتشر شد. در این فراخوان شتابدهنده‌ها، مراکز نوآوری و صندوق‌های سرمایه گذاری به عنوان حامیان توسعه کسب و کار و فناوری حضور دارند و با محورهای گوناگونی را مبتنی بر علاقه مندی آن‌ها به جذب استارت آپ و سرمایه گذاری بر روی آن‌ها ارائه کرده‌اند. در سوی دیگر استارت آپ‌های این حوزه می‌توانند در زمینه این محورها طرح‌های خود را ارائه دهند.
با توجه به ارتباط فناوری‌های همگرا به حوزه‌های نانو، زیست، ارتباطات و علوم شناختی، ستادهای مرتبط با این فناوری‌ها نیز به عنوان حامی فراخوان در این برنامه حضور دارند. از جمله این ستادها می‌توان به ستاد توسعه فناوری نانو، زیست فناوری، علوم شناختی، مواد و ساخت پیشرفته، انرژی و ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان اشاره کرد.
این فراخوان تا پایان مردادماه 1397 آماده پذیرش طرح‌های استارت آپ‌های علاقه مند به فعالیت در این حوزه است. علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به وبسایت مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا در این فراخوان ثبت نام و طرح‌های نوآورانه خود را رسال کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com