0  |  0

معرفی کتاب: «معامله گر منظم»، حاصل دو دهه تجریبات یک سرمایه‌گذار موفق

معرفی کتاب: «معامله گر منظم»، حاصل دو دهه تجریبات یک سرمایه‌گذار موفق

کتاب معامله‌گر منظم به‌طور کامل به کاوش، تحلیل و سپس سازماندهی ذهن و روان شما با فرایند یادگیری گام به گام می‌پردازد.
این کتاب، شما را از طریق مراحل لازم برای بدست آوردن موفقیت در محیط بازار هدایت می‌کند و به شما توضیح می‌دهد چه مهارت‌هایی لازم است، چرا نیاز داریم آن ها را درک کنیم و چه گونه باید آن‌ها را فرا بگیریم.
کتاب معامله گر منظم توسعه ی نگرش کسب سود در بازارهای مالی نوشته، مارک داگلاس و تورجمه محسن جعفری از انتشارات دریچه نو است که توانسته مخاطبان زیادی را به خود جلب کند.
معامله گر منظم راهنمایی جامع برای فهم این نکته است که برای تبدیل شدن به یک معامله گر موفق در بازارهای مالی نیاز به خودشناسی، انضباط و بازنگری شخصیتی است.
این کتاب یک راهنمای گام به گام برای تطبیق با موفقیت در موقعیت‌های غیر معمول روانی بازارهای جهانی است.
در این کتاب آمده است: "عدم شناخت تفاوت در محیط‌های سرمایه‌گذاری موجب می‌شود که بسیاری از اعتقادها و باورها که موجب عملکرد موثر در محیط اجتماعی می‌شود، در محیط بازار موانع روانی ایجاد کرده و دستیابی به موفقیت را بسیار سخت نماید.
برای دستیابی به سطوح موفقیت، به عنوان حداقل نیاز معامله گران، آن ها باید اقدام به درک تفاوت های بازار کنند. برخلاف دیگر محیط های اجتماعی، مهارت های معامله گری، درجه بسیار بالایی از خود کنترلی و اعتماد به نفس را از معامله گر طلب می کند که موفقیت های او تابعی از آن ها است. با این حال بسیاری از ما نمی توانیم خود را کنترل کنیم. زیرا همانند بچه‌ها آموخته ایم که اختیار ما توسط یک محیط ساخت یافته قوی‌تر کنترل شود تا رفتار ما برای مطابقت با انتظارات جامعه اصلاح شود. به این ترتیب ما تحت تاثیر نیروهای خارجی مجبور بوده ایم در چهارچوب یک سیستم پاداش و مجازات، روش های خاصی از رفتار را بروز دهیم."
مارک داگلاس حاصل تجربیات بیش از دو دهه معامله‌ گری خود را در کتاب معامله ‌گر منظم عرضه کرده است تا راهکاری برای سرمایه گذاران در بازار سهام باشد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: سنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com