0  |  0

صنایع خلاق و توسعه شهرهای جدید

صنایع خلاق و توسعه شهرهای جدید

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، توسعه صنایع خلاق در شهرهای جدید را یکی از عوامل رشد و پیشرفت این شهرها عنوان کرد. حبیب‌الله طاهرخانی گفت: این صنایع به‌عنوان موتور محرک توسعه در سطح جهان شناخته شده و حتی در دوره‌های رکود اقتصادی نیز از بحران‌های ایجاد شده کمتر تاثیر پذیرفته است و همچنان به پایداری خود ادامه داده‌اند. وی با تاکید بر اهمیت و ارزش توسعه صنایع خلاق در حوزه‌های مختلف کشور بیان کرد: مفهوم صنایع خلاق در دهه ۹۰ وارد حوزه هنری و اقتصادی کشور شد که هم‌اکنون نیز درصد قابل توجهی از تولید ناخالص کشور را به خود اختصاص داده و از این سو به سرعت در حال گسترش است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com