0  |  0

برای بانوان خلاق در کسب و کار برگزار می‌شود: مسابقه «چاره بازار»

برای بانوان خلاق در کسب و کار برگزار می‌شود: مسابقه «چاره بازار»

یکی از مهم‌ترین عوامل شکست استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای نوپا عدم وجود مدل کسب‌وکار خلاقانه و ضعف در بازاریابی است از این رو مسابقه «چاره بازار» برای رفع این مشکل برگزار می شود.
این مسابقه ویژه بانوان و با هدف ترغیب آنان به اشتغال در جایگاه‌هایی متناسب با خود و استفاده از توان متخصصان و نخبگان کشور و جذب، توانمندسازی و کشف تیم‌های مناسب بانوان جهت ورود به شتابدهنده کسب‌وکارهای خلاق برپا خواهد شد.
در مرحله اول مسابقه «چاره بازار» تیم ها در ابتدا یک برنامه کلی جهت فروش را ارائه و طی ۴ هفته به صورت عملی این برنامه را اجرا می کنند. تیم های راه یافته به مرحله دوم یک برنامه بازایابی و فروش را تدوین و در مذاکره با مدیران شرکت ها آن را ارائه خواهند کرد.
تیم‌های برگزیده، در مرحله سوم با رصد و تحلیل بازار و به کمک مربیان، طرح خود را تکمیل و در قالب یک برنامه دقیق بازاریابی و فروش تدوین می کنند و در ادامه با کمک سرمایه اولیه ۵ میلیون تومان که در اختیار آن ها قرار می گیرد تا بازخورد لازم را دریافت کنند. در تمام مراحل مربیان و داوران متخصص حوزه مربوطه در کنار تیم ها خواهند بود تا به شیوه صحیح روند کار خود را پیش ببرند.
جوایز این مسابقه ۱۵۰میلیون تومان برای تیم های برگزیده نظر گرفته شده است. همچنین تا سقف ۵۰ میلیون تومان از تیم های برتر حمایت خواهد شد
مسابقه «چاره بازار» با حمایت معاونت علمی و فناوری به‌ منظور حمایت مادی و معنوی از ایده‌های‌نو و افراد خلاق و نوآور و با تمرکز بر بانوان صاحب ایده و یا مستعد همکاری در پرورش ایده برگزار می شود.
«درآمد ناشی از سود حاصل از فروش برای همه شرکت کنندگان»، «معرفی به موقعیت های شغلی مرتبط»، «موقعیت همکاری با موسسات معتبر در حوزه بازاریابی و فروش»، «امکان دریافت نمایندگی کالا در شهرستان‌ها»، « آموزش‌های مجازی و کارگاهی و نظارت مربیان در حین مسابقه»، «انتقال تجربه‌های افراد موفق در این حوزه و مذاکره با مدیران شرکت‌های برتر»، «گواهی حضور در مرحله دوم و سوم مسابقه از طرف معاونت علمی» از دیگر تسهیلات و جوایز برای طرحهای مطرح شده در این مسابقه هستند.
فراخوان شرکت در مسابقه «چاره بازار» تا ۳۰ مرداد ماه اعلام شده و اختتامیه و معرفی برگزیدگان در آذرماه سال جاری برگزار خواهد شد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com