0  |  0

طرح‌های مشاغل خانگی زنان و خانواده حمایت می‌شود

طرح‌های مشاغل خانگی زنان و خانواده حمایت می‌شود

فریبا نظری پورکیایی مشاور وزیر کشور در امور بانوان و خانواده بااشاره به اینکه در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی و توانمندی زنان سرپرست خانوار در حوزه مشاغل خانگی با حمایت صندوق کارافرینی امید تسهیلات بدون محدودیت سقف پرداخت می شود گفت: با همکاری معاونت علمی وفناوری رییس جمهور از تولیدات ومحصولات آنها البته با شرط ارگانیک ودانش بنیان بودن استقبال می شود.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت:در زمینه ی اشتغال یکی از مشکلات این قشر نداشتن آموزش ها و مهارت های لازم برای فارغ التحصیلان دانشگاهی است که سازمان فنی وحرفه ای می تواند با رویکرد مهارت آموزی کمک خوبی به این قشر کند.
علی محمد احمدی افزود:در این نمایشگاه هنر و همت در دست ساخته ها و مهارت های زنان سرپرست خانوار استان تجلی می کند که بابرنامه ریزی های انجام شده با اداره کار، بانک های عامل و فنی وحرفه ای اقدامات خوبی در این زمینه انجام می شود.
وی گفت:در زمینه ی رونق اشتغال روستایی، اشتغال فراگیر و استاد شاگرد و استفاده از استعداد های جوانان فارغ التحصیل هیچ منعی برای پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی وجود ندارد .
درحاشیه این نمایشگاه دست ساخته ها وتوانمندی های زنان استان در زمینه های گلیم، جاجیم، گلدوزی، بافتنی، چرم دوزی ، سلامت و مواد خوراکی ارگانیک در معرض دید قرار گرفت.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com