0  |  0

پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان توسط بانک‌سینا

پرداخت تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان توسط بانک‌سینا

بانک سینا و صندوق نوآوری و شکوفایی، توافقنامه امضا کردند.
به گزارش سرویس بازار ایسنا، شرکت‌های دانش‌بنیان که از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی معرفی می‌شوند، می‌توانند از تسهیلات بانک سینا استفاده کنند.
طبق توافق به عمل آمده، بانک سینا با پذیرش عاملیت مالی صندوق نوآوری و شکوفایی، نسبت به افتتاح انواع حساب و اعطای تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی شده از سوی این صندوق در چارچوب ضوابط بانک مرکزی اقدام می‌کند.
همچنین این بانک ضمن قبول ضمانت‌نامه اعتباری صندوق یا موسسات دیگر کارگزار صندوق که دارای مجوز قانونی صدور ضمانت‌نامه از بانک مرکزی هستند، نسبت به صدور انواع ضمانت‌نامه‌های شرکت در مناقصه مزایده، پیش پرداخت، حسن انجام کار و دیگر ضمانت‌نامه‌ها برای شرکت‌های دانش‌بنیان اقدام می‌کند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایسنا
مطالب پیشنهادی: