0  |  0

لزوم افزایش تحقیقات فناوری بنیان از طریق مشارکت با بخش خصوصی

لزوم افزایش تحقیقات فناوری بنیان از طریق مشارکت با بخش خصوصی

به گزارش ایرنا از وزارت جهادکشاورزی؛ اسکندر زند در نشست ارایه عملکرد، اهداف و برنامه های تجاری سازی موسسه خاک و آب که با حضور معاونان این سازمان برگزار شده بود، همکاری بخش خصوصی در طرح های تکنولوژی محور در سازمان را مهم برشمرد و افزود: مشارکت با صاحبان تکنولوژی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی اظهار داشت: مشخص بودن حجم ریالی قراردادها در کل موسسه ها با استفاده از توان بخش خصوصی با تشکیل تیم مشاوره ای لازم است.وی، تجاری سازی را بخشی از توانمندی های موسسه تحقیقات خاک و آب به منظور مشارکت با بخش خصوصی مورد تاکید قرار داد.
براساس این گزارش، افزایش تحقیقات فناوری بنیان از طریق مشارکت با بخش خصوصی (تحقیقات مشتری مدار)، حمایت از ایجاد کیلینیک های تخصصی خاک و آب در قالب شرکت های دانش بنیان و ایجاد مرکز رشد تخصصی در زمینه خاک و آب توسط موسسه از مهمترین مصوبات این نشست بود.
همچنین از سوی رئیس سازمان و اعضای حاضر در جلسه تصمیم گرفته شد تا نسبت به تشویق و ارتقای انگیزه محققان صاحب فناوری و فعال در زمینه انتقال فناوری به بخش خصوصی توجه بیشتری به عمل آید.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایرنا
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com