0  |  1

راه اندازی کلینیک کسب و کار در مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی

راه اندازی کلینیک کسب و کار در مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی

محمدرضا دادفر افزود: این کلینیک با هدف کمک و ارتقاء توانمندی‌های فردی، گروهی و سازمانی و همچنین توسعه محصولات و خدمات شرکت‌ها و افراد خلاق و کارآفرین فعالیت خود را آغاز خواهد کرد .
وی اظهار کرد: مشاوره بازاریابی، مشاوره منابع انسانی، مشاوره طراحی ساختار، سیستم‌ها و فرآیندها، مشاور در حوزه امور دانش بنیان، مشاورمالی و حقوقی، مشاور توسعه فناوری و کسب و کار، مشاوره مالکیت فکری و تجاری سازی، استانداردها، مشاوره حوزه بین الملل، مشاوره حوزه مهندسی مواد، شناسایی و انتخاب مواد و آزمون های مربوط توسط این مرکز ارائه می‌شود.
مدیر مرکز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی خاطر نشان کرد: امیدواریم راه‌اندازی این کلینیک منجر به تربیت و پرورش دانش آموختگان مهارتی کارآفرین، ارتباط دانشجویان با کارآفرینان به منظور استفاده از تجربیات و ایجاد شبکه‌ای بین پژوهشگاه، صنایع و کارآفرینان شود.
وی با بیان اینکه کلینیک‌های کارآفرینی و اشتغال یکی از حلقه های تکمیل کننده چرخه فناوری در کشور است، گفت: کلینیک های کسب و کار با استفاده از مشاوره‌های تخصصی، برگزاری آموزش‌های کاربردی و نیز همکاری با مراکز و افراد با تجربه در این زمینه‌ها می‌توانند به شناسایی مسائل و عارضه‌های موجود کمک نموده و راهکارهای اثر بخش در راستای بهبود آنها ارائه دهند.
پژوهشگاه مواد وانرژی ایران وابسته به وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در مشکین دشت فردیس استان البرز مستقر است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com