0  |  0

کارآفرینان مشاغل خانگی و تحقق اقتصاد مقاومتی

کارآفرینان مشاغل خانگی و تحقق اقتصاد مقاومتی

فراهان- استاندار مرکزی گفت: با وجود شرایط اقتصادی کنونی کشور، کارآفرینان مشاغل خانگی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند و پیشرو هستند.
سید علی آقازاده در آئین افتتاح نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های بانوان کارآفرین شهرستان فراهان در شهر خنجین، اظهار داشت: طی ۴۰ سال عمر انقلاب اسلامی شیر زنان ایران نشان دادند که چگونه با ایجاد مشاغل خانگی و استفاده از موقعیت های موجود و بهینه سازی فضای اقتصادی کشور در زمینه احیای اقتصاد و زدودن رنگ ناامیدی در خانواده و جامعه تاثیر گذار هستند.
استاندار مرکزی افزود: حضور فعالانه بانوان در این نمایشگاه و عزم راسخی که برای توسعه اقتصاد و ایجاد اشتغال دارند و استفاده از فرصت هایی که در اختیارشان قرار گرفته و ارائه محصولات با کیفیت در این نمایشگاه، نشان از قدرت و توانایی بانوان در حوزه ایجاد اشتغال خانگی و توسعه اقتصاد در خانواده و جامعه دارد.
آقازاده خاطرنشان کرد: با ایجاد این گونه نمایشگاه‌ها ضمن حمایت از دستاوردها و توانمندی های بانوان کارآفرین، می‌توانیم بسیاری از مشکلات را در حوزه های اقتصادی پشت سر بگذاریم.
استاندار مرکزی تصریح کرد: البته متولیان حوزه اشتغال و اشتغال خانگی در دولت هم باید برای رفع مشکلات این فعالان تمام تلاش خود را به کار گیرند و حمایت لازم از این کارآفرینان صورت پذیرد.
وی بیان داشت: قطعا مردم و مسئولین با انسجام و در کنار یکدیگر قرار گرفتن می توانند مشکلات اقتصادی که کشور هم اکنون با آن دست به گریبان است را پشت سر بگذارند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com