0  |  1

رویداد فرهنگی استارت آپ گردشگری برگزار می‌شود

رویداد فرهنگی استارت آپ گردشگری برگزار می‌شود

فعالان گردشگری، سازمان‌های مردم نهاد، دانشجویان و ایده پردازان علاقمند می توانند مهرماه امسال در رویداد فرهنگی استارت آپ گردشگری استان شرکت کنند.
سید محمد حسینی اظهار داشت: هدف از برگزاری این استارت آپ، علمی کردن صنعت گردشگری و اشتغال‌زایی در این زمینه است، چرا که حمایت از کسب و کارهای نوپا و ایده های خلاقانه برای رشد و توسعهبخش گردشگری لازم است و امیدواریم برگزاری استارت آپ‌ها به تسهیل روند توسعه گردشگری و افزایش ورود گردشگر به استان کمک کند.
وی افزود: استارت آپ ها عموما بر پایه ایده های نوآورانه و تشکیل یک تیم کاری به وجود می آیند که مشخصه بارز آن رشد و خلاقیت است و این خود زمینه ساز کارآفرینی در حوزه گردشگری برای استان به شمار می رود.
مدیرکل میراث فرهنگی استان مرکزی در ادامه با اشاره به اینکه استارت آپ ها رشد سریعی در کسب و کار دارند، افزود: در این رویداد فرصتی مهیا می شود که افراد شرکت کننده در صورت کسب امتیاز مورد حمایت مالی از طرف بخش خصوصی در حوزه گردشگری قرار گیرند.
حسینی ضمن بیان اینکه استارت آپ برپایه کارآفرینی در جهت تولید، ارائه راه حل موثر، نوآورانه و دوام پذیر استوار است، گفت: محورهای برگزاری این استارت آپ، معرفی جاذبه ها و محصولات گردشگری، خدمات بهداشتی رفاهی، خدمات بیمه ای و بانکی، اطلاع رسانی، الکترونیک، پذیرایی، اقامت و اسکان، حمل و نقل، گردشگری سلامت و... است.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com