0  |  0

به‌منظور ارتقا مهارت‌های کارآفرینی و نوآوری برگزار می‌شود: دومین دوره «کیمیا»

به‌منظور ارتقا مهارت‌های کارآفرینی و نوآوری برگزار می‌شود: دومین دوره «کیمیا»

کیمیا دوره‌ای آموزشی- تجربی است که با هدف ارتقا آگاهی، دانش و مهارت علاقه‌مندان به فعالیت در حوزه کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و نهادهای فعال در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور برگزار می‌شود.
این رویداد که با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی برگزار خواهد شد، در نظر دارد با توجه به خلا نیروی انسانی توانمند در اکوسیستم نوآوری و فناوری کشور به آموزش و ارتقا مهارت متقاضیان بپردازد. به این صورت این افراد می‌توانند به‌عنوان کارشناسان این حوزه (از قبیل کارشناس ارزیاب، مدیر اجرایی، مدیر منابع انسانی و غیره) در مجموعه‌هایی مانند شتاب دهنده‌ها، صندوق‌های VC، پارک‌های علم و فناوری، مراکز رشد و غیره مشغول به کار شوند و تا حدود خلا موجود رفع شود.
فرآیند آموزش و ارتقا مهارت برگزیدگان به این صورت است که در مرحله اول این افراد طی دو هفته در 100 ساعت کارگاه تخصصی شرکت می‌کنند. پس‌ازآن 80 ساعت کارآموزی می گذارنند و سپس 40 ساعت دوره‌های بینشی و مهارتی را طی خواهند کرد. دوره منتورینگ مرحله بعدی‌ای است که در جلسات حضوری با منتورها به مدت 20 ساعت برگزار می‌شود. در آخر نیز تور بازدید از نهادها و سازمان‌های مرتبط و انجام آزمون از متقاضیان صورت می‌گیرد.
علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند در سایت kimia-college.ir پیش ثبت‌نام خود را انجام دهند. مرحله بعد تست سنجش شایستگی شغلی خواهد بود و مصاحبه صورت می‌گیرد تا درنهایت افراد منتخب گزینش شوند.
دومین دوره طرح آموزشی-تجربی (کیمیا) با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی به‌منظور ارتقا دانش و مهارت نیروی انسانی حوزه نوآوری و کارآفرینی کشور برگزار می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com