0  |  0

حمایت بانک صنعت و معدن از کارآفرین‌ها

حمایت بانک صنعت و معدن از کارآفرین‌ها

رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن گفت: یکی از مهم‌ترین سیاست‌هایی که این بانک دنبال می‌کند توجه به اصل مشتری‌مداری است؛ زیرا مشتریان بانک، کارآفرینند و می‌توانند به کشور برای عبور از شرایط حاضر کمک کنند. حسین مهری در گردهمایی سراسری مدیران و روسای ستاد و شعب بانک صنعت و معدن در تشریح سیاست‌های جدید بانک افزود: خدماتی که برای مشتریان ارائه می‌شود باید از سه ویژگی سهولت، شفافیت و ارزان بودن برخوردار باشد.
وی با بیان اینکه بانک صنعت و معدن همیشه انتخاب اول صنعتگران است، تصریح کرد: مشتری‌مداری همواره برای تمام کسب و کارها مفید بوده و توصیه شده است. بنابراین بانک به‌عنوان یک مشاور و همراه با مشتریان، خواسته‌های آنها را شناسایی کرده و در راستای اجرایی شدن آن می‌کوشد. مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اشاره به اینکه این بانک به‌عنوان یک بانک توسعه‌ای باید برای برون‌رفت کشور از وضعیت موجود موثرتر عمل کند، تصریح کرد: یکی از مباحث مهم، مدیریت منابع و مصارف است زیرا اگر منابع مالی هوشمندانه و کارشناسانه هدایت شود با مشکل روبه‌رو نمی‌شویم، به‌ویژه در شرایطی که نوسانات نرخ ارز موجب افزایش میزان مصارف شده است.وی تصریح کرد: مدیریت منابع و مصارف از استراتژی‌های مهم یک بانک به‌شمار می‌آید که سبب پاسخگویی سریع و به موقع به مشتریان بانک خواهد شد.

مدیر عامل بانک صنعت و معدن تحقق حاکمیت شرکتی در این بانک را مورد تاکید قرار داده و افزود: ذی‌نفعان بانک اعم از جامعه، مشتریان و کارکنان باید به‌صورت یکپارچه دیده شده و منافعشان مورد توجه قرار گیرد. مهری با اشاره به اهمیت پرداخت تسهیلات مالی به طرح‌های صنعتی تصریح کرد: در کنار تامین‌مالی پروژه‌های صنعتی بزرگ، تامین‌مالی طرح‌های نیروگاهی در سال‌های اخیر موجب کاهش میزان خاموشی‌ها در تابستان امسال شد و این از نتایج تلاش کارکنان بانک صنعت و معدن است. تامین‌مالی صنایع کوچک و متوسط بسیارمهم است و برای تامین‌مالی صنایع کوچک باید به سرعت عمل کنیم؛ زیرا تاخیر در کمک به این صنایع موجب ایجاد خسارات جبران‌ناپذیر می‌شود.
توانمندسازی بانک از طریق افزایش سرمایه موضوع دیگری بود که مهری به آن پرداخت و ابراز امیدواری کرد که از طریق کمک دولت و مجلس شورای اسلامی مشکل کفایت سرمایه بانک صنعت و معدن حل شود. مدیرعامل بانک صنعت و معدن در ادامه خواستار ارتقای فعالیت‌های بانک با توجه به رسالت و ماموریت‌ها از طریق آموزش مستمر شد و افزود: ما باید مهارت‌های بانکداری نوین جهان را بیاموزیم و این کار می‌تواند موجب بهبود فعالیت‌های بانک صنعت و معدن شود. وی ادامه داد: در این بانک کلینیک عارضه‌یابی باید تشکیل شود تا بتواند به شناسایی و حل مشکلات واحدهای صنعتی بپردازد، ما باید همواره در کنار صنعتگران به‌عنوان مشاور حضور داشته و به آنها برای حل مشکلاتشان کمک کنیم. مهری شفاف‌سازی در فرآیند اقدامات بانک را مهم دانست و افزود: توسعه کیفی شعب یکی از مباحث عمده ماست و این امر علاوه‌بر امکانات فیزیکی نیاز به نیروی انسانی کارآمد دارد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: روزنامه دنیای اقتصاد
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com