0  |  0

رویکرد انجمن جوانان کارآفرین فارس: توجه به کسب و کارهای نوین

رویکرد انجمن جوانان کارآفرین فارس: توجه به کسب و کارهای نوین

جمال رازقی در نشست صمیمانه با اعضای هیات رئیسه انجمن جوانان کارآفرین استان فارس بیان کرد: انجمن جوانان کارآفرین استان باید کانون فعالیت های خلاقانه، نوآورانه و جدید در حوزه اقتصادی باشد و ما در اتاق بازرگانی از این تشکل و ایده ها حمایت می کنیم.
وی افزود: یکی از بخش های که در استان فارس کمتر به آن توجه شده بحث استارتاپ هاست که با توجه به وجود ظرفیت های استان در این زمینه، اتاق بازرگانی و به ویژه انجمن جوانان کارآفرین باید نقش خود را در زمینه شناسایی و هدایت گری این عرصه ایفا کند.
رازقی اظهارداشت: اتاق بازرگانی فارس یکی از چهار استانی است که انجمن جوانان کارآفرین در آن تشکیل شده است بنابراین انجمن باید با توجه به مباحث آموزشی بر روی تربیت نیروی کارآفرین جوان اقدامات موثری انجام دهد.
رئیس اتاق بازرگانی فارس اضافه کرد: با بیان اینکه رسالت اتاق بازرگانی حمایت از فعالیت های اقتصادی به ویژه اقتصاد دانش بنیان است و اولویت ما در اتاق بازرگانی فارس حمایت از استارت آپ هاست.
وی ادامه داد: از مهمترین وظایف انجمن جوانان کارآفرین فارس اهتمام نسبت به موضوع استارت آپ ها است که این کار بزرگی است تا صاحبان ایده را با تولیدکنندگان برقرار کنیم.
رازقی با اشاره به بحران عوامل تولید و قیمت تمام شده عنوان داشت: موضوع مهم و مغفول مانده در بخش اقتصاد کشور و به ویژه استان، تعداد جوانان فعال در حوزه اقتصادی است و این درحالی است که به دلیل ایجاد فرصت های شغلی در قالب استارتاپ ها، سن کارآفرینی در دنیا به سرعت رو به کاهش است.
نائب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی فارس نیز گفت: تشکل ها باید اصالت وجودی خود و استقلال خود را بر مبنای توانمندسازی خود به ظهور برسانند.
محمد صادق حمیدیان افزود: ایده های بزرگ خلاقانه و جدید در جوانان استان فارس وجود دارد انجمن جوانان کارآفرین استان باید این ظرفیت ها را شناسایی و مسیر آموزش و رشد آنها را هدایت کند.
وی بیان کرد: تبدیل کردن ایده ها به کسب و کار موفق کار بزرگ و ارزشمندی است و ضمن اینکه بسیاری از ایده های جوانان ما می تواند یاری دهنده واحدها و بنگاه های بزرگ تولیدی استان و کشور باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com