0  |  0

توسعه فرهنگ کارآفرینی در مدارس

توسعه فرهنگ کارآفرینی در مدارس

مجید خورشیدی در مراسم بازگشایی مدارس استان بوشهر با محکوم کردن اعمال تروریستی در اهواز و با اشاره به اینکه منطقه خاورمیانه با پدیده کور تروریسم روبه‌روست اظهار داشت: منطقه خاورمیانه با پدیده کور تروریسم روبه‌رو است و هرروز شاهد جنایت‌های مختلفی در این منطقه هستیم.
وی با تاکید بر این نکته که در ایرانی امن زندگی می‌کنیم بیان کرد: امروز دانش آموزان باید بدانند که در خاورمیانه‌ای هستند که مهر و دوستی را فراموش کرده است و خوشحال هستیم که در ایرانی امن زندگی می‌کنیم.
معاون استاندار بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این هفته را یادآور رشادت و ایثار مردم دانست و افزود: امسال این هفته با قدرت و عزت هرچه تمام‌تر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرامی داشته می‌شود.
خورشیدی با تاکید بر فرهنگ سازی گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تکریم ایثارگران و جانبازان گفت: تکریم از ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا در جامعه باید به فرهنگ تبدیل شود.
وی، ترویج فرهنگ هم‌زیست جمعی و مشترک، مدارا، قانون‌مداری، کارآفرینی و سازگاری در مدارس را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: دانش آموزان در مدرسه باید با هم‌زیست جمعی و مشترک، مدارا، قانون مداری، فرهنگ کارآفرینی و سازگاری با آن و مبانی فرهنگی برای رسیدن به آینده‌ای روشن آشنا شوند تا آماده برای ورود به زندگی جمعی تحویل جامعه شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه کشورهای توسعه یافته آموزش و پرورشی پیشرفته دارند گفت: در این راستا برای آموزش و پرورشی توسعه یافته در ایران اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یک ضرورت است.
خورشیدی با تاکید بر این نکته که آموزش و پرورش توسعه نگر آینده‌ای توسعه محور را برای کشور رقم می‌زند خاطرنشان کرد: توسعه ترویج فرهنگ هم‌زیستی مسالمت‌آمیز و کارآفرینی در مدارس استان بوشهر باید در برنامه‌های آموزش و پرورش قرار گیرد.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com