0  |  0

توسعه فرهنگ کارآفرینی در مدارس

توسعه فرهنگ کارآفرینی در مدارس

مجید خورشیدی در مراسم بازگشایی مدارس استان بوشهر با محکوم کردن اعمال تروریستی در اهواز و با اشاره به اینکه منطقه خاورمیانه با پدیده کور تروریسم روبه‌روست اظهار داشت: منطقه خاورمیانه با پدیده کور تروریسم روبه‌رو است و هرروز شاهد جنایت‌های مختلفی در این منطقه هستیم.
وی با تاکید بر این نکته که در ایرانی امن زندگی می‌کنیم بیان کرد: امروز دانش آموزان باید بدانند که در خاورمیانه‌ای هستند که مهر و دوستی را فراموش کرده است و خوشحال هستیم که در ایرانی امن زندگی می‌کنیم.
معاون استاندار بوشهر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، این هفته را یادآور رشادت و ایثار مردم دانست و افزود: امسال این هفته با قدرت و عزت هرچه تمام‌تر در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرامی داشته می‌شود.
خورشیدی با تاکید بر فرهنگ سازی گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تکریم ایثارگران و جانبازان گفت: تکریم از ایثارگران، جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا در جامعه باید به فرهنگ تبدیل شود.
وی، ترویج فرهنگ هم‌زیست جمعی و مشترک، مدارا، قانون‌مداری، کارآفرینی و سازگاری در مدارس را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: دانش آموزان در مدرسه باید با هم‌زیست جمعی و مشترک، مدارا، قانون مداری، فرهنگ کارآفرینی و سازگاری با آن و مبانی فرهنگی برای رسیدن به آینده‌ای روشن آشنا شوند تا آماده برای ورود به زندگی جمعی تحویل جامعه شوند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه کشورهای توسعه یافته آموزش و پرورشی پیشرفته دارند گفت: در این راستا برای آموزش و پرورشی توسعه یافته در ایران اجرای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش یک ضرورت است.
خورشیدی با تاکید بر این نکته که آموزش و پرورش توسعه نگر آینده‌ای توسعه محور را برای کشور رقم می‌زند خاطرنشان کرد: توسعه ترویج فرهنگ هم‌زیستی مسالمت‌آمیز و کارآفرینی در مدارس استان بوشهر باید در برنامه‌های آموزش و پرورش قرار گیرد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com