1  |  0

کارآفرینی گردشگری دیجیتال برگزار می‌شود

کارآفرینی گردشگری دیجیتال برگزار می‌شود

روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان گلستان احمد تجری اظهار کرد: کارگاه آموزشی کارآفرینی گردشگری دیجیتال در راستای شعار سال سازمان جهانی با عنوان «گردشگری و تحول دیجیتال» برگزار می‌شود.
وی افزود: این کارگاه آموزشی روز شنبه ۷ مهرماه به مناسبت روز جهانی گردشگری و با همکاری موسسه آموزش عالی حکیم جرجانی برگزار می‌شود.
تجری به موارد آموزشی در این کارگاه اشاره کرد و افزود: تشریح روش‌ها و الزامات کسب‌وکارها و استارتاپ‌های گردشگری الکترونیک و مبتنی بر فناوری اطلاعات با نگاهی به نخستین رویداد انتخاب استارتاپ‌های سازمان جهانی از مواردی است که در این کارگاه آموزش داده می‌شود.
وی با اشاره به اهمیت برگزاری کارگاه‌های آموزشی در حوزه گردشگری گفت: کارگاه آموزشی کارآفرینی گردشگری دیجیتال برای ارتقای دانش و کسب اطلاعات مؤثر می‌تواند حضور علاقه‌مندان و کسب‌وکار آن‌ها را در دنیای دیجیتال متحول کند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com