0  |  0

تخصیص منابع مالی به شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها

تخصیص منابع مالی به شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها

پیمان صالحی معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری درباره برنامه‌های جدید معاونت علمی برای حمایت از فناوران گفت: تأسیس صندوق پژوهش و فناوری در هر یک از استان‌های کشور برنامه جدیدی است که معاونت علمی آن را دنبال می‌کند.
معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی با بیان اینکه صندوق پژوهش و فناوری می‌تواند مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان را برطرف کند اظهار کرد: این صندوق برای کمک به شرکت‌ها راه‌اندازی خواهد شد و بودجه اصلی خود را از منابع خصوصی تأمین خواهد کرد.
وی ادامه داد: همچنین بخش‌های مختلف بودجه صندوق پژوهش و فناوری توسط پارک‌های علم و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تأمین خواهد شد.
تخصیص منابع مالی به شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها
صالحی با بیان اینکه این صندوق محل خوبی برای تخصیص وام به شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها است اظهار کرد: از منابع این صندوق می‌توان برای کمک به شرکت های کوچک استفاده کرد و همچنین وام‌های کم بهره به استارت‌اپ‌ها داد.
معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی درباره تخصیص وام به شرکت‌های دانش‌بنیان بیان کرد: در حال حاضر یک میلیارد تومان وام تجاری‌سازی به 22 شرکت دانش‌بنیان تخصیص داده شده است.
وی ادامه داد: به دنبال این هستیم تا با کمک صندوق پژوهش و فناوری بتوانیم میزان وام به شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین استارت‌آپ‌ها را بیشتر کنیم تا آن‌ها بتوانند با سادگی هر چه تمام تر و به کمک منابع مالی در دسترس مشکلات خود را برطرف کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com