0  |  0

صادرات دستاوردهای دانش بنیان اردبیل به اندونزی

صادرات دستاوردهای دانش بنیان اردبیل به اندونزی

عبدالقیوم قلی پوری ظهر امروز در جریان بازدید سفیر اندونزی از پارک علم و فناوری استان اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پارک علم و فناوری استان اردبیل 4 سال قبل فعالیت خود را در استان آغاز کرد و از ابتدای شروع به کار پارک، نگاه بین‌المللی به فعالیت‌های این پارک داشتیم.
وی گفت: با سفیر جمهوری آذربایجان در ایران نیز رایزنی‌ داشتیم و همکاری‌هایی نیز صورت گرفت که امروز نیز میزبان سفیر اندونزی در ایران هستیم که در نمایشگاه اصفهان، در غرفه پارک علم و فناوری استان اردبیل حضور یافته و فعالیت‌های پارک را رصد کرده بوند.
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل افزود: در این بازدید امروز که سفیر اندونزی از نمایشگاه دستاوردهای پارک علم و فناوری استان اردبیل داشتند، نمونه‌ای از تولیدات و توانمندی‌های مراکز دانش بنیان استان اردبیل به نمایش گذاشته شد و سفیر اندونزی نیز این دستاوردها را مطلوب ارزیابی کردند.
قلی پوری تصریح کرد: با حضور سفیر اندونزی در استان اردبیل و ابراز رضایت از دستاوردهای دانش بنیان استان اردبیل، به دنبال صادرات این دستاوردها به کشور اندونزی هستیم که سفیر اندونزی نیز نظر مثبتی در این زمینه دارند.
وی بیان کرد: پارک علم و فناوری استان اردبیل آمادگی همکاری با دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل را نیز دارد و قطعا مدل همکاری پارک علم و فناوری استان اردبیل کاربردی و عملیاتی خواهد بود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: تسنیم
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com