0  |  0

پرداخت 62 میلیارد ریال وام ازدواج از سوی صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی

پرداخت 62 میلیارد ریال وام ازدواج از سوی صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی

علیرضا آخوندزاده روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه این صندوق در زمینه ازدواج و اشتغال اقدام به ارایه تسهیلات مالی با سود چهار درصد به متقاضیان می کند، افزود: بر همین اساس ارایه وام های 30 میلیون ریالی ازدواج برای زوج های جوان جزو اولویت های کاری این صندوق به شمار می رود.
وی اظهار کرد: از ابتدای امسال تاکنون دو هزار و 71 نفر برای دریافت وام ازدواج از صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی متقاضی شده اند که برای تمامی این افراد وام های 30 میلیون ریالی پرداخت شده و یا در حال پرداخت است.
آخوندزاده، مجموع ثبت نام کنندگان برای دریافت وام ازدواج در آذربایجان شرقی را سه هزار و 242 نفر اعلام کرد که از این تعداد 905 نفر در حال تشکیل پرونده هستند.
وی گفت: علاوه بر ارایه تسهیلات فوق، صندوق کارآفرینی امید آذربایجان شرقی براساس تفاهم نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی تبریز وام های ازدواج تا سقف یکصد میلیون ریال پرداخت می کند که تاکنون در این بخش 180 فقره پرونده تشکیل و به متقاضیان وام های مربوطه پرداخت شده است.
آخوندزاده ارایه تسهیلات اشتغال در قالب مشاغل خانگی، خود اشتغالی و کارفرمائی را از دیگر برنامه های اولویت دار صندوق کارآفرین امید استان عنوان کرد و افزود: در این زمینه از ابتدای امسال تاکنون تعداد 723 فقره پرونده تشکیل و افزون بر 157 میلیارد ریال وام های با سود چهار درصد به متقاضیان پرداخت شده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایرنا