0  |  0

پرداخت تسهیلات یک میلیارد ریالی از سوی صندوق کارآفرینی امید در کرمانشاه

پرداخت تسهیلات یک میلیارد ریالی از سوی صندوق کارآفرینی امید در کرمانشاه

فضل‌اله رنجبر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، اظهار داشت: پنجاه تا شصت میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه در اختیار صندوق کارآفرینی امید قرار داده شده است تا به افرادی که طرح‌های کارآفرینی دارند اختصاص یابد.

فرماندار شهرستان کرمانشاه گفت: یکی از شرط‌های پرداخت تسهیلات یک میلیارد ریالی به افراد اشتغالزا بودن طرح‌های ارائه شده از سوی آن‌ها است که در این طرح‌های کارآفرینی باید حداقل برای پنج نفر ایجاد اشتغال کند.

رنجبر خاطرنشان کرد: پرداخت این تسهیلات به افراد محدودیت ندارد و هر فردی که بتواند طرحی ارائه کند که در آن پنج نفر به صورت مستقیم مشغول به کار شوند می‌تواند از این تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند گردد.

فرماندار شهرستان کرمانشاه افزود: افرادی که تمایل به دریافت این تسهیلات را دارند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت جزئیات به محل صندوق کارآفرینی امید واقع در چهارراه بسیج، جنب مسجد الغدیر مراجعه کنند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
مطالب پیشنهادی: