1  |  0

راه‌اندازی اتاق سرمایه‌گذاری برای پیگیری طرح‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی

راه‌اندازی اتاق سرمایه‌گذاری برای پیگیری طرح‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی

استاندار هرمزگان در نشستی با کارآفرینان روستایی استان گفت: این اتاق با هدف پیگیری درخواست و استعلام طرح‌های متقاضیان راه اندازی شده است.
فریدون همتی افزود: از این پس کارآفرینان طرح‌های کوچک، متوسط و بزرگ خود را در این دفاتر ثبت کنند.
وی گفت: اتاق‌های سرمایه گذاری وظیفه دارند در مدت دو هفته نتیجه درخواست‌های متقاضیان را اعلام کنند.
فریدون همتی افزود: استانداری هرمزگان از این طریق نظارت بیشتری در مراحل کار کارآفرینان دارد و مشکلات آنان را برطرف می‌کند.
استاندار هرمزگان خطاب به مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی گفت: با هر دستگاهی که با تاخیر به درخواست کارآفرینان پاسخ دهد برخورد می‌شود.
فریدون همتی از رسانه‌ها خواست تا در معرفی کارآفرینان و ایده‌های های آنان برنامه‌های بیشتری تولید کنند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان هم در این نشست گفت: هرمزگان امسال با پرداخت ۱۸۰ میلیارد تومان به کارآفرینان، رتبه نخست کشور در ارائه تسهیلات بانکی به متقاضیان را بدست آورد.
سلیمی افزود: ۱۸ خانه صنایع دستی در روستا‌ها و شهر‌های استان راه اندازی شده است که می‌تواند زمینه اشتغال بیش از سیصد نفر در این مناطق را فراهم کند.
طهماسب غلامپور معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در این نشست با حمایت از طرح‌های کارآفرینی بخش کشاورزی گفت: کارآفرینان این بخش می‌توانند از تسهیلات صندوق توسعه کشاورزی با کارمزد ۴ درصد استفاده کنند.
در ابتدای این نشست کارآفرینان به بیان طرح‌های توسعه‌ای کار خود و مشکلات موجود در این بخش پرداختند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری صداوسیما
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com