0  |  0

برگزاری استارتاپ ویکند تندرستی

برگزاری استارتاپ ویکند  تندرستی

پارک علم و فناوری استان سمنان در نظر دارد با توجه به رسالت خود در فراهم کردن شرایط لازم برای حمایت از ایده‌های نوآورانه و فناورانه و با هدف تقویت اکوسیستم کارآفرینی از طریق آموزش علمی و عملی افراد مشتاق به راه اندازی کسب و کار شخصی و اجرایی کردن ایده های خود مطابق با اصول علمی کسب و کار اقدام به برگزاری رویداد استارتاپی تندرستی در دو محور تغدیه و تندرستی و ورزش و تندرستی از مورخ 97/07/18 لغایت 97/07/20 در پردیس پارک نماید.
دانش آموزان، دانشجویان و واحدهای فناور مستقر در پارک و مراکز رشد می توانند با مراجعه به پایگاه startup.sstp.ir تا تاریخ 97/07/14 ضمن بهره مندی از تخفیف 50% نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. شایان به ذکر است زمان برگزاری پیش رویداد تندرستی تاریخ 97/07/15 می باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: پارک علم و فناوری سمنان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com