0  |  0

صنعت فرش بوشهر توسط صندوق کارآفرینی حمایت می‌شود

صنعت فرش بوشهر توسط صندوق کارآفرینی حمایت می‌شود

مرتضی شهبازی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: استان بوشهر از پتانسیل و ظرفیت خوبی در زمینه صنعت فرش برخوردار است که نیاز به توجه و حمایت دارد.وی افزود: یکی از برنامه‌های خوبی که در دست اجرا است، تغییر شیوه به‌کارگیری بافنده‌ها است که از حالت دستمزدی به درآمد مستقل تغییر پیدا کند.

شهبازی بیان کرد: یکی از دلایل کندی در پرداخت در این حوزه نیز همین است که تاجران فرش هنوز به شیوه دستمزدی تاکید دارند.وی با بیان اینکه تاکنون پرداخت‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته و هم اکنون نیز فعال هستند، تصریح کرد: قطعا مثل تمامی شغل‌های دیگر، این صنعت نیز در سطح استان مورد حمایت قرار می‌گیرد.

شهبازی ادامه داد: اگر این صنعت مورد حمایت قرار گیرد اشتغال‌زایی خوبی به‌دنبال خواهد داشت که می‌توان بخشی از مشکلات در این زمینه را مرتفع کرد.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی و امید استان بوشهر یادآور شد: این صندوق با هدف ساماندهی فعالان حوزه فرش استان به منظور رونق اقتصادی و ایجاد شبکه فروش در بین تولید کنندگان و فروشندگان فرش استان برای فروش در سایر استان‌ها و صادرات به خارج از کشور، از تولید کنندگان و کارآفرینان صنعت فرش حمایت می‌کند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com