0  |  0

اقتصاد نفتی، بلای جان خلاقیت و کارآفرینی در ایران

اقتصاد نفتی، بلای جان خلاقیت و کارآفرینی در ایران

به گزارش خبرنگار ایسنا در سمنان، سید حمید کلانتری در گردهمایی تعاون‌گران در گرمسار از تشکیل و فعالیت 10 هزار تعاونی زنان در سطح کشور خبر داد و گفت: زنان در حوزه تعاونی فعالیت‌های چشمگیری دارند.

وی با اشاره به اهمیت آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها، گفت: بایستی تمام رشته‌های دانشگاهی دو تا سه واحد درس تعاون و مدیریت کارآفرینی را برای دانشجویان الزامی کنند و علاوه بر افزایش دانش تئوری باید به سمت مهارت آموزی دانش‌آموزان و دانشجویان برویم.

کلانتری با اشاره به اینکه در تمامی رشته‌های تولیدی، توان تعریف تعاونی را داریم گفت: علاوه بر تعاونی‌های متعارف مانند تعاونی‌های صنعتی ، کشاورزی و معدنی که اشتغال‌زا هستند تعاونی‌های برای تامین نیاز تولیدکنندگان نیز وجود دارد که یا به صورت شخصی هستند و یا سهامی خاص که وظیفه این تعاونی‌ها عمدتا حمایت از مجموعه موثر در تولید در قبل ،حین و بعد از تولید و افزایش بهره‌وری بخش خصوصی است.

 

 

 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com