0  |  0

اقتصاد نفتی، بلای جان خلاقیت و کارآفرینی در ایران

اقتصاد نفتی، بلای جان خلاقیت و کارآفرینی در ایران

به گزارش خبرنگار ایسنا در سمنان، سید حمید کلانتری در گردهمایی تعاون‌گران در گرمسار از تشکیل و فعالیت 10 هزار تعاونی زنان در سطح کشور خبر داد و گفت: زنان در حوزه تعاونی فعالیت‌های چشمگیری دارند.

وی با اشاره به اهمیت آموزش در مدارس و دانشگاه‌ها، گفت: بایستی تمام رشته‌های دانشگاهی دو تا سه واحد درس تعاون و مدیریت کارآفرینی را برای دانشجویان الزامی کنند و علاوه بر افزایش دانش تئوری باید به سمت مهارت آموزی دانش‌آموزان و دانشجویان برویم.

کلانتری با اشاره به اینکه در تمامی رشته‌های تولیدی، توان تعریف تعاونی را داریم گفت: علاوه بر تعاونی‌های متعارف مانند تعاونی‌های صنعتی ، کشاورزی و معدنی که اشتغال‌زا هستند تعاونی‌های برای تامین نیاز تولیدکنندگان نیز وجود دارد که یا به صورت شخصی هستند و یا سهامی خاص که وظیفه این تعاونی‌ها عمدتا حمایت از مجموعه موثر در تولید در قبل ،حین و بعد از تولید و افزایش بهره‌وری بخش خصوصی است.

 

 

 

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 300 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایسنا
مطالب پیشنهادی: