0  |  0

برگزیدگان دومین رویداد کارآفرینی بوشهر معرفی شدند

برگزیدگان دومین رویداد کارآفرینی بوشهر معرفی شدند

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی بنیاد نخبگان استان بوشهر در دومین رویداد کارآفرینی بوشهر 100 نفر از کارآفرینان و دانشجویان استان های بوشهر و فارس 44 ایده کارآفرینی مطرح کردند که از بین آنها 10 ایده به مرحله نهایی مسابقه راه پیدا کرد.
در مرحله نهایی این رویداد تیم های آسان بار، همیار تحصیلی، کلمب، رنتیس، انیگما، خندگرام، پیکاسو آنلاین، مدی مد، فود استور و ولرم ایده های نوآورانه خود را طی 54 ساعت به مرحله اجرا درآوردند و در نهایت با رأی داوران سه تیم برگزیده انتخاب شدند.
براساس رای داوران این برنامه گروه رنت ایت با ایده و برنامه ای برای کرایه ابزار آلات صنعتی به مقام نخست رسید واعضای آن شامل الهه میگلی نژاد ، شیرین شریفی، لیدا عباس پور، محبوبه کاویانی، امیر احمدی، روزبه منفرد، علی نویدی، کوروش سعادت طلب، ایمان جاویدان و صدف نگهبان بموفق به دریافت 20 میلیون ریال جایزه، ثبت ایده در پارک علم وفناوری خلیج فارس، اهدای تحصیلات تا سقف 50 میلیون ریال برای اجرایی کردن ایده و راهیابی به مسابقات ملی در تهران شدند.
تیم 'کلمب' با ایده سایتی برای حل مشکل تعمیرات داخلی منزل و نظافت که اعضای آن تعدادی نیروی کار متخصص برای حل مشکلات و مزایای آن ضمانت و مشاوره و ارائه سرویس رایگان برای مشتریان دائمی شامل زکیه ابراهیم زاده، هخامنش درخشان، یاسمن رزمپا، آناهیتا خواجه، فاطمه مکی، شهرزاد خواجیان، منیره مشوش، فاطمه منصورزاده، الهام بنیانی، مهین یوسفی، محمد باستین، در جایگاه دوم ایستادند و 10میلیون ریال جایزه و امتیاز ثبت ایده در پارک علم وفناوری خلیج فارس، اهدای تحصیلات تا سقف 50 میلیون ریال برای اجرایی کردن ایده و راهیابی به مسابقات ملی در تهران به آنها اعطا شد.
تیم 'همیار تحصیلی' با برنامه کتاب هوشمند و همیار تحصیلی محصلان همراه با آزمون مقام سوم دومین رویداد کارآفرینی بوشهر را از آن خود کرد.
همراه تحصیلی برنامه ای برای گوشی است که در آن کتاب های درسی و مورد نیاز دانش آموزان و دانشجویان قرار داده می شود و در پایان هر کتاب، آزمونی قرار داده شده است که محصلان می توانند در آن شرکت کرده و سطح دانسته های خود را بسنجند.
اعضای این گروه شامل امیر خشنود، سیدوصال دستغیب، محمد حمزه حیدری، سبحان قاید حسینی اهرمی هستند که برنده پنج میلیون ریال جایزه و امتیاز ثبت ایده در پارک علم وفناوری خلیج فارس، اهدای تحصیلات تا سقف 50 میلیون ریال برای اجرایی کردن ایده و راهیابی به مسابقات ملی در تهران شدند.
دومین رویداد کارآفرینی بوشهر با عنوان استارتاپ کمپ 3 تا 7 آذر جاری در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.
اولین دوره رویداد کارآفرینی بوشهر با عنوان استارتاپ ویکند در بهمن و اسفند سال 93 در دانشگاه خلیج فارس با حضور 100 شرکت کننده برگزار شده بود.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری ایرنا
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com