0  |  0

تاسیس صندوق مشترک نوآوری و جهاددانشگاهی با هدف حمایت از استارتاپ ها

تاسیس صندوق مشترک نوآوری و جهاددانشگاهی با هدف حمایت از استارتاپ ها

با هدف کمک به تجاری سازی دستاوردهای فناوری محور مجموعه جهاد دانشگاهی کشور و استفاده از ظرفیت های طرفین برای ارائه خدمات به شرکت های استارت آپ و دانش بنیان، نشست مشترکی میان صندوق نوآوری و شکوفایی و جهاد دانشگاهی برگزار شد.
این نشست با حضور دکتر طیبی ریاست سازمان جهاد دانشگاهی و دکتر بهزاد سلطانی رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی و جمعی از مدیران در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان بود.
در این نشست ضمن بررسی روش های کمک به تجاری سازی دستاوردهای فناوری محور و شرکت های زایشی سازمان جهاد دانشگاهی در سراسر کشور ، برخی خدمات صندوق نوآوری و شکوفایی همچون سرمایه گذاری، توانمندسازی ، لیزینگ و ضمانتنامه معرفی شد.
همچنین مقرر شد با هدف حمایت از شرکت های استارت آپی و فناوری محور و سرمایه گذاری در طرح های کاربردی، زمینه تشکیل صندوق پژوهش و فناوری مشترک جهاددانشگاهی و صندوق نوآوری و شکوفایی فراهم شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com