0  |  0

راه‌اندازی مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی

راه‌اندازی مرکز توسعه فناوری و نوآوری‌های انرژی

تفاهم نامه همکاری در زمینه تاسیس مرکز توسعه فناوری های انرژی ایران بین کامبیز مهدی زاده فرساد دبیر ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی، اسماعیل قادری فر رئیس مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی و اکبر ادیب فر رئیس هیئت مدیره انجمن انرژی های تجدیدپذیر اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران منعقد شد.
از سویی انجمن انرژی های تجدیدپذیر اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران نیز مظف به انجام مواردی همچون راه اندازی، تکمیل و تجهیز مرکز طبق پلان های نهایی شده مورد توافق طرفین، تربیت نیروی انسانی متخصص در قالب دوره های مصوب و از طریق منتورینگ، تامین مالی برای بازسازی و راه اندازی زیرساخت های طرح مورد اعلام، ارائه سمینارها، دوره های تخصصی و کارگاه های آموزشی کوتاه مدت، جذب شرکت ها، استارتاپ ها و تیم های فعال در حوزه انرژی های تجدیدپذیر شده است.
انعقاد این تفاهم نامه و راه اندازی مرکز توسعه فناوری و نواوری های انرژی ایران گامی برای توسعه حوزه انرژی در کشور است تا فعالان این حوزه به صورت متمرکز در این مرکز به فعالیت خود ادامه دهند.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com