0  |  0

تقویت نیروی انسانی در حوزه موسسات دانش بنیان

تقویت نیروی انسانی در حوزه موسسات دانش بنیان

سورنا ستاری در سفر به شهرستان محلات و در حاشیه افتتاح نمایشگاه گل های داودی در این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در حال حاضر سه هزار و ۶۰۰ موسسه دانش بنیان در کشور فعالیت دارند که بایستی تامین و تقویت نیروی انسانی برای این شرکت ها مدنظر قرار گیرد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور افزود: امروز گسترش فرهنگ کارآفرینی در کشور یک ضرورت است و در این زمینه بایستی شرکت های دانش بنیان مورد حمایت قرار گیرند.
ستاری بیان کرد: شهرستان محلات با بهره گیری از ظرفیت های خود، در حال حاضر توانسته در حوزه صنعت سنگ و همچنین تولید گل و گیاه و ماهی زینتی نقش اثرگذار ایفا کند و اینگونه کارآفرینی و رونق اقتصادی برای این منطقه در حقیقت یک سرمایه ارزشمند و بزرگ است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور خاطرنشان ساخت: ظرفیت های موجود و همچنین کارآفرینی موجب شده که در این منطقه آمار بیکاری پایین باشد و فضای مطلوبی برای اشتغال و کسب و کار فراهم شود.گفتنی است نمایشگاه گل های داودی محلات، ۸۷۰ نوع گل داودی را در فضایی به مساحت سه هکتار به نمایشگاه گذاشته و به مدت ۱۲ روز تا دهم آبان ماه سال جاری برپا است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com