0  |  2

استراتژی های ساده برای موفقیت در ویدئو مارکتینگ

استراتژی های ساده برای موفقیت در ویدئو مارکتینگ

براساس پژوهش‌های انجام شده تا سال 2021، 82 درصد ترافیک اینترنتی مربوط به محتوای ویدیویی خواهد بود. هم‌چنین باید در نظر داشت صحنه بازاریابی محتوا پویا است. تولید ویدیو به عنوان یکی از مهم‌ترین مهارت‌های بازاریابی مدرن برای نوآوران کسب و کار شناخته می‌شود. این تحقیقات دلایل خوبی به شما می‌دهد که بازاریابی ویدیویی را شروع کنید و اگر شروع کردید به دنبال راه‌هایی برای تقویت آن باشید.
در ادامه استراتژی های موفقیت در ویدئو مارکتینگ را بیان می‌کنیم:

استراتژی های ساده برای کسب موفقیت در ویدئو مارکتینگطراحی و تدوین: ملیکا نصیر (دانشجو ارشد مدیریت بازرگانی)

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com