2  |  1

اولین شتاب دهنده تخصصی گیاهان دارویی رونمایی می‌شود

اولین شتاب دهنده تخصصی گیاهان دارویی رونمایی می‌شود

اسماعیل قادری فر رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری درچهارمین جشنواره و نمایشگاه ملی گیاهان دارویی و فرآورده‌های طبیعی که در معاونت علمی برگزار شد، گفت: معاونت علمی به موضوع گیاهان دارویی و صنایع وابسته به آن علاقه‌مند است؛ همچنین نقش آن در کشور بسیار پررنگ است و درهمین راستا ستاد گیاهان دارویی و طب سنتی نقش آفرینی خوبی داشته است.
وی درباره عملکرد ستاد گیاهان دارویی گفت: برگزاری جشنواره گیاهان دارویی با هدف ترویج فرهنگ مناسب و بهره گیری ظرفیت بومی ایران بوده است.
رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی با اشاره به برنامه امسال جشنواره گیاهان دارویی اظهار کرد: امسال نقش شتاب دهنده ها و نهادهای ارزش ساز پر رنگ است و به دنبال اشتغال‌زایی برای شرکت ها هستیم.
حمایت از استارت‌آپ های تخصصی در دستور کار است
قادری فر با اشاره به برنامه حمایتی از استارت آپ های حوزه تخصصی گفت: بسیاری از استارت‌آپ‌ها رشد خوبی داشته‌اند اما برای اشتغال‌زایی و توسعه نوآوری، برنامه توسعه شتاب دهنده تخصصی در دستور کار است.
وی ادامه داد: حمایت از استارت آپ های تخصصی در دستور کار است و تمام حوزه های تخصصی که می‌توانند نقش آفرینی داشته باشند مورد حمایت قرار می‌گیرند.
رئیس مرکز فناوری های راهبردی معاونت علمی درباره بسته های حمایتی از استارت‌آپ ها گفت: تسهیلات مالی برای توسعه کسب و کار مناسب استارت آپ ها و تخصیص فضای کاری برای آنها از جمله برنامه های حمایتی معاونت علمی است و اولین شتاب دهنده تخصصی گیاهان دارویی در حاشیه جشنواره گیاهان دارویی رونمایی می‌شود.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
مطالب پیشنهادی:
دیدگاه شما
 

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com