0  |  0

توانمند‌سازی کارآفرینی اصل اساسی اقتصاد

توانمند‌سازی کارآفرینی اصل اساسی اقتصاد

مجید خدابخش ظهر در حاشیه افتتاح نمایشگاه تولیدات هنری مددجویان آذربایجان شرقی گفت: از مسئولین کمیته امداد به جهت برپایی این نمایشگاه و از هنرجویان مددجو به جهت قبول مهارت آموزی، تشکر می کنم.
وی سپس ادامه داد: از شهروندن انتظار دارم در این نمایشگاه حضور پیدا کنند تا از اشتغالزایی حمایت شود.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین ابراز داشت: خرید محصولات مددجویان هنرجو، به منزله تشویق برای کارآفرینی است.
کمیته امداد فقط خدمات معیشتی ندارد
مدیر کل کمیته امداد استان نیز گفت: ۱۵۰ اثر از آثار هنری مددجویان در این نمایشگاه عرضه شده است. این محصولات قابلیت فروش نیز دارند.
محمد کلامی گفت: هدف از ایجاد نمایشگاه شناسایی قابلیت های هنری مددجویان و معرفی خدمات دیگر کمیته در زمینه های فرهنگی است.
وی افزود: کمیته امداد فقط خدمات معیشتی ندارد و در دیگر زمینه ها نیز فعالیت گسترده دارد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com