0  |  0

توانمند‌سازی کارآفرینی اصل اساسی اقتصاد

توانمند‌سازی کارآفرینی اصل اساسی اقتصاد

مجید خدابخش ظهر در حاشیه افتتاح نمایشگاه تولیدات هنری مددجویان آذربایجان شرقی گفت: از مسئولین کمیته امداد به جهت برپایی این نمایشگاه و از هنرجویان مددجو به جهت قبول مهارت آموزی، تشکر می کنم.
وی سپس ادامه داد: از شهروندن انتظار دارم در این نمایشگاه حضور پیدا کنند تا از اشتغالزایی حمایت شود.
استاندار آذربایجان شرقی همچنین ابراز داشت: خرید محصولات مددجویان هنرجو، به منزله تشویق برای کارآفرینی است.
کمیته امداد فقط خدمات معیشتی ندارد
مدیر کل کمیته امداد استان نیز گفت: ۱۵۰ اثر از آثار هنری مددجویان در این نمایشگاه عرضه شده است. این محصولات قابلیت فروش نیز دارند.
محمد کلامی گفت: هدف از ایجاد نمایشگاه شناسایی قابلیت های هنری مددجویان و معرفی خدمات دیگر کمیته در زمینه های فرهنگی است.
وی افزود: کمیته امداد فقط خدمات معیشتی ندارد و در دیگر زمینه ها نیز فعالیت گسترده دارد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com