0  |  0

کارآفرینی برای دانش‌آموختگان از رسالت‌های دانشگاه است

کارآفرینی برای دانش‌آموختگان از رسالت‌های دانشگاه است

سعید کریمی؛ سرپرست دانشگاه شهرکرد گفت: مراکز علمی کشور نقش مهمی در حل مشکلات و معضلات جامعه دارند؛ به همین دلیل، تعامل مناسب بنیاد نخبگان استان با مراکز آموزش‌عالی می‌تواند این مراکز را به اهداف و رسالت خود نزدیک‌تر کند.
کریمی با بیان اینکه کارگروه‌های تخصصی بنیاد نخبگان توانسته‌اند عملکرد مطلوبی داشته باشند، افزود: کارگروه‌های این بنیاد بر اساس نیاز و معضلات و مشکلات استان تشکیل شده‌اند.
سرپرست دانشگاه شهرکرد ادامه داد: آب و صنعت گردشگری یکی از ظرفیت‌ها و پتاسیل استان محسوب می‌شود که می‌تواند ذیل شبكه ملي جامعه و دانشگاه، ضمانت‌اجرایی هم داشته باشد و اثرگذارتر عمل کنند.
وی ضمن استقبال از پذیرش کارگروه آب و گردشگری بنیاد نخبگان ذیل شبکه ملی جامعه و دانشگاه، گفت: با توجه به اینکه ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای دانش‌آموختگان،یکی از رسالت دانشگاه است، توسعه صنعت آب و گردشگری می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال و ارزش‌افزوده بالا برای دانش‌آموختگان باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com