0  |  0

کارآفرینی برای دانش‌آموختگان از رسالت‌های دانشگاه است

کارآفرینی برای دانش‌آموختگان از رسالت‌های دانشگاه است

سعید کریمی؛ سرپرست دانشگاه شهرکرد گفت: مراکز علمی کشور نقش مهمی در حل مشکلات و معضلات جامعه دارند؛ به همین دلیل، تعامل مناسب بنیاد نخبگان استان با مراکز آموزش‌عالی می‌تواند این مراکز را به اهداف و رسالت خود نزدیک‌تر کند.
کریمی با بیان اینکه کارگروه‌های تخصصی بنیاد نخبگان توانسته‌اند عملکرد مطلوبی داشته باشند، افزود: کارگروه‌های این بنیاد بر اساس نیاز و معضلات و مشکلات استان تشکیل شده‌اند.
سرپرست دانشگاه شهرکرد ادامه داد: آب و صنعت گردشگری یکی از ظرفیت‌ها و پتاسیل استان محسوب می‌شود که می‌تواند ذیل شبكه ملي جامعه و دانشگاه، ضمانت‌اجرایی هم داشته باشد و اثرگذارتر عمل کنند.
وی ضمن استقبال از پذیرش کارگروه آب و گردشگری بنیاد نخبگان ذیل شبکه ملی جامعه و دانشگاه، گفت: با توجه به اینکه ایجاد اشتغال و کارآفرینی برای دانش‌آموختگان،یکی از رسالت دانشگاه است، توسعه صنعت آب و گردشگری می‌تواند زمینه‌ساز اشتغال و ارزش‌افزوده بالا برای دانش‌آموختگان باشد.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com