0  |  0

رویداد ایده‌پردازی «ایده شو» برگزار می‌شود

رویداد ایده‌پردازی «ایده شو» برگزار می‌شود

در راستای زمینه‌سازی برای فعالیت بیشتر اجتماع‌ نخبگان در حوزه‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی، رویداد ایده‌پردازی «ایده شو» با هدف پرورش ایده‌ و خلاقیت با همکاری بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد و پارک علم‌وفناوری استان برگزار می‌شود.
سید شمس‌الدین هاشمی؛ رییس پارک علم‌و‌فناوری کهگیلویه‌وبویراحمد با اعلام خبر برگزاری این رویداد در آینده‌ای نزدیک، گفت: «ایده شو» یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده‌ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می‌کند.
وی افزود: در این رویداد به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه خود بپردازند و ضمن کسب مهارت‌های ایده‌پردازی و ارائه ایده، ایده‌های خود را برای بهبود آنها و مبنا قرار گرفتن برای راه‌اندازی یک کسب‌‌وکار نوپای موفق در بوته نقد قرار دهند.
هاشمی ادامه داد: نحوه انجام این مسابقه به این صورت است که شرکت‌کنندگان، ایده‌های خود را برای داوران و شرکت‌کنندگان دیگر، در مدت زمان محدود و کوتاهی بیان می‌کنند و پس از رأی‌گیری، ایده‌های برتر انتخاب شده و به آنان جوایزی اهدا می‌شود.
لازم به ذکر است، ایده‌شو 26 آبان‌ماه برگزار می‌شود و حضور و ثبت‌نام در این رویداد برای علاقه‌مندان به کارآفرینی آزاد و بدون پیش‌نیاز است. افراد می‌توانند برای حضور در رویداد ایده‌شو به سامانۀ بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com