0  |  0

رویداد ایده‌پردازی «ایده شو» برگزار می‌شود

رویداد ایده‌پردازی «ایده شو» برگزار می‌شود

در راستای زمینه‌سازی برای فعالیت بیشتر اجتماع‌ نخبگان در حوزه‌های کارآفرینی و اشتغال‌زایی، رویداد ایده‌پردازی «ایده شو» با هدف پرورش ایده‌ و خلاقیت با همکاری بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد و پارک علم‌وفناوری استان برگزار می‌شود.
سید شمس‌الدین هاشمی؛ رییس پارک علم‌و‌فناوری کهگیلویه‌وبویراحمد با اعلام خبر برگزاری این رویداد در آینده‌ای نزدیک، گفت: «ایده شو» یک رویداد جالب کارآفرینی است که به پرورش ایده‌ها و خلاقیت در جهت کارآفرینی کمک می‌کند.
وی افزود: در این رویداد به افراد این امکان داده می‌شود تا در محیطی دوستانه به بیان ایده‌های نوآورانه خود بپردازند و ضمن کسب مهارت‌های ایده‌پردازی و ارائه ایده، ایده‌های خود را برای بهبود آنها و مبنا قرار گرفتن برای راه‌اندازی یک کسب‌‌وکار نوپای موفق در بوته نقد قرار دهند.
هاشمی ادامه داد: نحوه انجام این مسابقه به این صورت است که شرکت‌کنندگان، ایده‌های خود را برای داوران و شرکت‌کنندگان دیگر، در مدت زمان محدود و کوتاهی بیان می‌کنند و پس از رأی‌گیری، ایده‌های برتر انتخاب شده و به آنان جوایزی اهدا می‌شود.
لازم به ذکر است، ایده‌شو 26 آبان‌ماه برگزار می‌شود و حضور و ثبت‌نام در این رویداد برای علاقه‌مندان به کارآفرینی آزاد و بدون پیش‌نیاز است. افراد می‌توانند برای حضور در رویداد ایده‌شو به سامانۀ بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد مراجعه کنند.

با عضویت در بیزنگار می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: بنیاد ملی نخبگان
مطالب پیشنهادی:
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۵۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com