1  |  0

۱۷۰۰ طرح لرستان از صندوق کارآفرینی امید تسهیلات می‌گیرند

۱۷۰۰ طرح لرستان از صندوق کارآفرینی امید تسهیلات می‌گیرند

به گزارش خبرنگار مهر، علی آشتاب  در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری استان به گزارشی از اقدامات صندوق کارآفرینی امید لرستان در خصوص نحوه پرداخت تسهیلات اشتغالزایی اشاره کرد و اظهار داشت: سهم ابلاغی صندوق کارآفرینی امید استان در پرداخت تسهیلات طی سالجاری ۲۵ میلیارد تومان بود که با پیگیری های استاندار لرستان این سهم به ۴۰ میلیارد تومان افزایش یافت.

وی با اشاره به اینکه تا کنون ۴۸ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان در صندوق کار آفرینی امید طرح اشتغالزا مصوب شده است عنوان کرد: مبلغ مورد نیاز برای اجرای تعداد طرح های مصوب در این حوزه بیشتر از اعتبار ابلاغی به صندوق بوده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه ۶۲ درصد سهم ابلاغی به صندوق کارآفرینی امید استان برای پرداخت تسهیلات پرداخت شده است بیان داشت: میزان پرداختی های صندوق کارآفرینی امید برای ایجاد طرح های اشتغالزا تا این تاریخ از سال حدود ۲۵ میلیارد تومان است.

آشتاب افزود: ما بقی سهم صندوق کارآفرینی امید استان برای پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در دست بررسی بوده و در مرحله تکمیل پرونده و ارزیابی طرح ها قرار دارد.وی گفت: هزار و ۷۶۹ طرح اشتغالزا در کمیته اعتباری صندوق کارآفرینی امید استان مصوب شده است.

با عضویت در مدیراینفو می توانید به بیش از 500 مقاله و ویدیو آموزشی و کاربردی به صورت طبقه بندی شده و به رایگان دسترسی داشته باشید.

درباره مدل کسب و کار، طرح کسب و کار، استارتاپ ناب، بوم ارزش پیشنهادی، خلاقیت و نوآوری، کارآفرینی کودکان، کارآفرینی زنان، کارآفرینی سازمانی، کارآفرینی اجتماعی، کمینه محصول پذیرفتنی، ایده پردازی و تجارب کارآفرینان موفق و شکست خورده بخوانید و ببینید.

عضویت سریع و رایگان

منبع: خبرگزاری مهر
مطالب پیشنهادی:

بیزایونت | برگزاری آنلاین رویداد کارآفرینی و استارتاپی
درباره مدیراینفو

مدیراینفو ارائه دهنده تازه‌ترین اخبار و رویدادها، مطالب مفید، کاریکاتور، اینفوگراف و ویدیوهای کاربردی در حوزه کارآفرینی است؛ با عضویت در مدیراینفو می‌توانید به بیش از ۳۰۰ مقاله و ویدیوی آموزشی در حوزه‌های مختلف و به صورت طبقه بندی شده و رایگان دسترسی داشته باشید. (برای عضویت کلیک کنید)

بیزنگار: مدل کسب‌وکار، طرح کسب‌وکار، بوم ناب، ماتریس swot و بوم ارزش پیشنهادی‌تان را آنلاین و در محیطی گرافیکی طراحی کنید و با استفاده از سرویس اتاق فکر، نظرات دوستان و کارشناسان خبره را در مورد ایده و یا کسب‌وکارتان جویا شوید. (اطلاعات بیشتر)

بیزایونت: رویدادهای کارآفرینی و ایده‌پردازی‌تان را آنلاین و بی‌دردسر برگزار کنید، همچنین می‌توانید چالش‌های کسب‌وکارتان را به سادگی ارائه دهید و برای حل آن ایده‌های فراوان از افراد خلاق دریافت کنید. (اطلاعات بیشتر)

نماد اعتماد الکترونیک مدیراینفو
ارتباط با ما

 تهران، ولنجک، ساختمان واحدهای فناور دانشگاه شهید بهشتی، طبقه منفی 2، واحد 216

 +98-21-22411360
 info [at] modirinfo.com